Jump to content
Claudiu Chirila

Problema cu facebook messenger.

Recommended Posts

Salut, scuze daca nu am nimerit sectiunea unde trebuia sa postez, sa incepem , astazi am luat un telefon Mega6.3 si dupa resetare generale am inceput sa instalez aplicatiile, facebook  facebook messenger etc, pe retele wifi  facebook messenger functioneaza perfect, cand ies din casa si activez 3g-4g cand intru in aplicatia facebook messenger nu pot trimite nici mesaje nici sa le vad, Imi scrie connecting, si asa ramane mult si bine, daca stie cineva cum rezolv problema asta , precizez ca pe wifi merge fara probleme.

Vezi dacă e configurat ok apn-ul. E posibil sa nu fie iar telefonul sa stea pe 2g. Pățesc același lucru ca și tine și e deranjant. După ce setezi acolo, dai restart si gata.

Via Tapatalk

Sa nu mai deschis un nou topic cu aceleași titlu, întreb aici. De câteva zile nu mai primesc notificări de la facebook messenger când cineva îmi scrie. Doar atunci cand intru în aplicație vad cine mi a scris. Am reinstalat aplicația si degeaba. O soluție ceva?

Sent from my LG-D855

la APN nimic schimbat tot ca si pana acum. Chiar nu stiu ce sa ii mai fac, iar pe net din ce am cautat nu prea am gasit o solutie.

Amuzant...versiunea web a Facebook te trimite în messenger, respectiv în Google Play dacă vrei sa citești sau sa scrii un mesaj.

Trimis de pe al meu D6503 folosind Tapatalk

Și-a revenit. Numai ciudățenii azi. Mă sună nevasta să mă întrebe când am făcut abonament la UPC. Știind-o la coafor, o întreb dacă e de la șocul când a auzit cât o costă. „Am intrat pe net și îmi spune că n-am plătit ultima factură la UPC“. „Fată, te-ai conectat la WiFi-ul coaforului“.