Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   07/26/2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.
Feri

Modificari abonamente RED

Recommended Posts

Nu, cu ungurii. Legat de cumpărat de acolo, nu toți au dual-sim, deci nu-i chiar așa mare prostie. Eu mi-am făcut calculele și ies mai ieftin așa decât cu roaming/zi, la ce consum se face pe RED-ul moștenitoarei, că ea bagă la greu străinătățuri.

Eu nici cand aveam single sim nu eram tras in jos,oricum vorbesc destul de putin pe retea,90% prin internet si daca e ceva am skype,whatsapp,fb messenger unde ai apel voce,video etc. Pe telefon ma suna neamurile sau cei de la instituții.

From S7 Edge with text.

Simultan cu rezilierea unui abonament al carui sim il foloseam intr-o alarma de apartament, mi-am prelungit abonamentul meu si al sotiei. Pentru sotie de la 10 euro am trecut la 8 euro si are 2 GB date incluse, fata de 1,25 GB cat avea inainte. Eu am ramas tot la 15 euro si am 6 GB date + nelimitat la viteza penibila dupa consumarea celor 6 GB. In plus fata de ce aveam inainte am 25 min/sms si 50 MB in roaming. Astea in roaming am impresia ca sunt lunar, nu zilnic, ca la @Innoxius. In contract nu scrie daca sunt lunare sau zilnice. Ma declar multumit. Prelungirea s-a facut pe 1 an. Mi s-a oferit si sa scad la un abonament de 10 euro cu 3 GB date, dar am zis sa am mai multe date la viteza rezonabila.

Sent from my MI 5 Pro using Tapatalk

Atunci e chiar parfum, daca sunt zilnice. Oricum, in teorie ar trebui sa devina inutile odata cu eliminarea taxelor de roaming.

Sent from my MI 5 Pro using Tapatalk

Vad ca ma asteapta vremuri grele. Tot traficul si toate minutele nelimitate valabile si in roaming.

https://www.vodafone.ro/business/firme-mici-si-mijlocii/voce-mobila/abonamente-business-profiles/abonamente-red/index.htm

Pentru "pă persoană fizică" inca nu vad noutati.

Oferta valabila pt firme mici si mijlocii...

Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk