Clicky

Jump to content

Off Topic V2

Innoxius

Recommended Posts

Nu mai subscriu...

#eunuvotezlareferendum2015

trimis cu eforturi dupe tabloul nevestii

Nu ar fi bine pentru Oradea sa se extindă? Eu, stand 2 săptămâni acolo, nu am observat nevoia dar mna, o ști altceva primăria...

Am primit cadou o pereche de role Acum sunt calare pe YouTube la videoclipuri cu how to. Presimt ca voi face contact cu pamantul destul de des

Când mi-am cumpărat prima data m-am dat prin casa. Căzătură ca aia nu am mai luat după dar îți zic doar ca m-am dus ca un bolovan:cu cracii în sus.

Am primit cadou o pereche de role Acum sunt calare pe YouTube la videoclipuri cu how to. Presimt ca voi face contact cu pamantul destul de des

Sigur erau pentru tine, nu pentru copila ? :D

Eu am o vorbă: când ai boală pe cineva, îi faci cadou o Mobră.

Cei mici de pe forum s-ar putea să nu știe ce-i aia, dar au google.

Trimis de pe Note 4 SM-N910U

E cumnatul, deci este exclus să fie șogorul tău.

Trebuie să săpăm mai adânc, să vedem ce chestii horror putem găsi :)

Trimis de pe Note 4 SM-N910U

Norocul lui ca l-au crezut ca e o barca pe autostrada :))

Eu cand veneam acum cativa ani din Vest, in Ungaria ma depaseste o duba din aia toata numa' rugina si scorojeli. Era cu numar de Franta, dar numai francezi nu erau in ea. Dupa cativa km, ma pun sa depasesc si era sa ma urca pe bara de protectie. Noroc ca am vazut-o din timp si am putut sa revin pe banda 1. I-am mai prins la intrarea in tara. Erau prea bronzati sa-mi pierd vremea (sau altceva) cu ei. Noroc ca dupa cativa km de la "incident" era un nene care verifica taxa de drum, statea pe banda de urgenta si noroc ca stia engleza.

Daca le incarci la rezolutie si marime originala, atunci iti ia spatiu din cei 15 GB sau cat ai pe Drive. High quality inseamna ca ti le comprima cam la jumatate din marime si zic ei ca e aceeasi calitate, desi nu e. Cat despre sters, daca ai sters vreo fotografie din Google Photos dispare de pe orice device. Eu raman la Flickr. 1 TB spatiu si pozele raman la rezolutia si marimea originala + ca pot sterge orice poza din Flickr fara sa dispara de pe telefon.

Sent from my LG G3-D855

Dar invers? Dacă șterg din telefon... Rămân pe yahoo?

trimis cu eforturi dupe tabloul nevestii

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use