Clicky

Jump to content
Innoxius

Off Topic V2

Recommended Posts

O sa-i dau in judecata pe Microsoft pentru stres emotional facut cu buna stiinta si repetat. Ma bombardeaza cu oferte de Surface Pro 4, cu toate ca ei nu au magazin online pe RO si nici nu livreaza in RO. Doar asa, ca sa-mi fac sange rau. Si la fel au facut si la Surface 3 / Pro 3. La ce legi au in SUA, sigur o sa castig. 

Stai sa vezi cand or sa te oblige sa treci la Windows 10 fara sa vrei. Sa vezi atunci cat de mult o sa-i iubesti

http://www.engadget.com/2015/10/29/windows-10-upgrade-push-changes-things-for-it-pros-and-bootlegge/

Sent from my LG G3-D855

Daca Steelseries nu livreaza in RO de pe site-ul lor,as putea sa iau legatura cu dhl,ups etc sa livreze la un sediu de-al lor si apoi ei sa-mi aduca pachetul?

LE: S-a rezolvat :D

Sent from my D5803 using Tapatalk

Edited by silvan14

Daca sa rezolvat, scrie cum, poate cineva are nevoie candva...

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Acum trimit si in RO :D probabil si in restul europei pentru ca a fost o problema mare cu RMA-urile pentru rival si cand am dat refresh aparea pretul pe shipping to Romania,inainte spunea ca nu trimit si nu aveau nici preturi

Sent from my D5803 using Tapatalk

Sper ca desenu il facu din modelul tau, nu din film. :D

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Voi ce parere aveti de faptul ca explozia aia care a avut loc in Bucuresti s-a produs in timp ce trupa "Goodbye to gravity" isi lansa un nou album si prima melodie inclusa in album se numeste "The day we die"?

Bineinteles ca sunt sceptic , un eveniment de genul asta , petrecut in apropierea Halloween-ului , care este o sarbatoare dedicata mortii. Poate fi pur si simplu o intamplare nefericita , dar poate fi si o cale de iesire pentru cei responsabili.

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom

E un eveniment tragic și nu-i momentul să discutăm despre chestiile astea care nu-și au locul. Din punctul multor... oameni religia este adevărul absolut și țin asta până la capăt pentru că religia manevrează tot.

Condoleanțe familiilor care și-au pierdut copii și multă sănătate celor răniți, au nevoie.

E off-topic , cred ca putem discuta asta...

Din cate am inteles , o parte din membrii trupei sunt morti si alti doi sau trei raniti ,in spital.

Dacă se întâmpla în seara asta puteam pierde pe cineva foarte apropiat, avea biletul cumpărat deja... :(

Și nu m-am referit să nu discutăm despre subiect, m-am referit la modul cum l-ai discutat...

Ciudat ca s-o întâmplat după scandalul Oprea. S-o discutat continuu despre asta. Brusc apare alt subiect și uita toți de acel polițist.

Sunt doar un adept al teoriei conspirației. :D

Nu înțeleg cum de a putut primi autorizație de funcționare fără a avea autorizație de la ISU. Aia care o autorizat asa ceva merită schingiuiti...

Sent from my W125 using Tapatalk

Autorizatie de functionare au toate beciurile din Centrul Vechi al Bucurestiului, cu o singura intrare care duce in subsol si de unde sigur nu mai iesi daca izbucneste un incendiu. Aici n-ai de ce sa cauti conspiratii. Exista si poze cu izbucnirea incendiului, sunt sute de martori, generalul Izmene nu e implicat.

Sent from my LG G3-D855

N-am stiut , maica-mea se uita la televizor si vad doar incidentul cu clubul..

Bine , nu exista termen de comparatie , ambele sunt tragedii si era bine daca nu se intamplau..

Dc va interesează asa mult chestia aia?

Eu era sa.l bat ieri pe colegu la lucru ca doar despre asta îmi povestea.

Fratilor, daca nu aveti pe cineva apropiat implicat in chestia aia, lasati.o moarta.

Va combinati numa.."vai săracii...vai da de ce...vai asa".

Sincer nu mi.e mila de aia.

Îmi era daca ardea o casa de copii orfani care nu stiu ce.i distractia si cluburile.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use