Clicky

Jump to content
Innoxius

Off Topic V2

Recommended Posts

Zice că vrea și adresa te de email, ca să-și mărească baza de date cu adrese, pe care va lua mai multi bani dacă e mai mare.

Textul e unul clasic, circulă în tot felul de forme pe internet, de ani de zile.

Èši se prezintă o situație a unor bogați care și-au pierdut viața și, ce sa vezi? Tocmai tu din Rusia ai fost singurul disponibil să moștenești toată averea aia.

Și totuși, ăsta al tău e destul de sărac, eu l-am moștenit pe unul ce fusese director de nu știu ce bancă din Somalia și era mult mai bogat decât ăsta al tău.

Trimis de pe al meu SM-N910U folosind Tapatalk

Merci pentru lamuriri, nu primesc in fiecare zi asemenea mail-uri...

:D

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Vreau si eu un exemplu de reclama amuzanta :)) pe care o pot filma pt ora de franceza...

N-am idee la ce-as putea sa fac.

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom

si eu. e exact reclama legata de invatarea unei limbi straine.

sau ce se intampla daca NU inveti o limba straina.

:D

Oricum n-am inteles ce vrei. Sa filmezi tu o reclama (cu telefonul sau cu ce? ) sau sa-i arati profei o reclama amuzanta de pe net? Si sa fie in franceza?

Sent from my LG G3-D855

Sa FILMEZ o reclama in franceza la un produs , cu un DSLR in parc. Ptobabil vom fi 3-4...si fiecare va avea o replica... Ceva mic , de 15-20 de secunde..dar nu am idei...

Eu sunt ala care trebuie sa faca tot de obicei..daca as putea face singur..dar toti profesorii vor echipa. La toate profele mele le place in grup.

merde... deci TU trebuie sa realizezi o reclama la un produs.

grea e limba romana tinere...

pai... in parc.

CADRUL 1

un grup de 3-4 tineri se plimba... trec pe langa o banca.

CADRUL 2 PRIM PLAN

tanar 1 uitandu-se SURPINS catre banca: "mais qu'est que c'est ca?"

CADRUL 3 GROS PLAN-ZOOM IN

camera cadreaza banca, pe care se gaseste un telefon. zoom de la larg... la telefon.

CADRUL 4 PLAN APROPIAT

o mana apuca telefonul

CADRUL 5 imagine generala cu grupul de tineri

tanar 2: "c'est un - dracu stie cum ii zice la telefon mobil pe franceza"

CADRU 6 cadru general

tanar 3: "zice ceva general despre telefonia mobila"

CADRU 7 - GRAFIC DE FINAL

Mi-a venit alta idee...

Un tip se da cu BMX-ul.

O sa-i spun sa sara peste mine , dupa ceilalti vor striga "mai sari o data" , i-a o gura din suc(produsul) si sare iar... Didpare subit la jumatatea sariturii si in ultima scena isi da seama ca s-a teleportat sau ceva...

Ii spun ideea si incepem :D.

E buna ideea lui Innoxius. Unul dintre voi joaca rolul lui Napoleon, care vede o punga de detergent si cu ochii in lacrimi zice un panseu: Daca aveam detergent, castigam batalia de la Waterloo.

Sent from my LG G3-D855

Daca ai o tipa sau tipe in echipa ar merge faza cu "le baguette" si gen filmezi fetele lor cand discuta despre baguetta unui tip si il vezi pe el asa mandru si na il imbraci in ceva clasic frantuzesc si ele sa fie olalallaa ce mare e,cealalta dar ce lunga e si etc si apoi prim plan cu baguetta(daca puteti sa editati sa puneti ceva text random pe filmare ar fi genial) si el mandru bam rupe din ea si o imparte cu ele :)))

Sent from my D5803 using Tapatalk

Edited by silvan14

Șefilor, cum se pot preveni astfel de nenorociri?:post-11625-0-44651800-1445712841_thumb.jpgpost-11625-0-31033100-1445712834_thumb.jpgpost-11625-0-51255900-1445712826_thumb.jpg

Astia ii folosesc doar când lucru ceva pe acasa, nu va speriati :))

Faza ii ca am un nike t lite xl care nu.i bătrân si începe sa se duca cârpa aia..

De la ce naiba apare si cum pot preveni?

Sefu, acu vreo 4--5 ani am avut un nike incinerate pe care l.am folosit 2 ani, la fotbal, sport, alergar, tot.

I.am luat cu 80 noi din mall si i.am dat cu 60, arătau ca noi. Nici o problema, nici măcar la cârpa aia din spate..

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use