Clicky

Jump to content

Off Topic V2

Innoxius

Recommended Posts

Poti merge si ca minor,au fost foarte multi anul asta dar nu aveai acces in anumite zone gen cu tigari sau nu puteai sa-ti iei bautura am impresia :-?? Gen iti dau bratara rosie(asa a fost anul asta)

LE: Abia astept evenimentul,anul am fost cam pe fuga ca ne-am gasit greu cazare si a fost complicat cu concediul insa acum avem 9 luni sa ne decidem "ce nume ii punem si cum sa-l imbracam"

Sent from my D5803 using Tapatalk

Edited by silvan14

Eu sincer nu am simtit ca e prea multa lume sau agitatie,poate doar cand prindeam grosul de lume la intrare sau pe stadion daca ma duceam la 10m de scena in rest e chill:-?? Am stat mai mult in tribuna si a fost super atmosfera :D plus la scenele mai micute de langa e chiar ok :-?? Eu am fost placut impresionat de organizare chiar daca multi s-au plans si au zis ca a fost dezastru,eu zic ca la anul avand im vedere ca prima editie a fost un asa mare succes vor veni sponsori mult mai mari si mai multi si nume si mai multe si na o sa fie si mai bine organizat :D

Si si si si si si sunt obosit

Apropo de android 6.0 pe langa Doze ala de optimizare a fiecarei aplicatii in parte au mai bagat la utilizarea bateriei cand dai pe o aplicatie si iti arata si cat mAh a papat :D

Edited by silvan14

A sosit bateria pentru G3. E originala, fabricata in mai 2015. Sa vedem dupa o incarcare completa cum se comporta.

Sent from my LG G3-D855

Deja îți trebuie baterie?

Sent from my LG G3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use