Clicky

Jump to content
Innoxius

Off Topic V2

Recommended Posts

@Scoci, ii mai mare ca asta?post-11625-0-64348700-1445204854_thumb.jpg

Io pe asta îl ridic cu picioru sau las sa curga apa si încerc cu mana, da cu picioru ii mai finuț.

post-11625-0-05467900-1445204916_thumb.jpg

Nu asa ai si tu prins? Cu niste clesti care"se completează ".

Unu intra in altu, ca si cum te.ai juca jocu ala cu degetele..te.ai prins tu.

Eu deschid televizorul acum si pauza, in russia e chiar zi de mentenanta sau cum se zice nu merge nimic pe antena pa na la 14:00! :D

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Din câte știu. QM trimite pe cheltuiala proprie produsele la reparație la respectivii, în cazul in care nu pot repara în service-ul propriu. Evident acest lucru nu este catalogat ca fiind un agreement oficial între părți. Pe de altă parte, trebuie avut în vedere faptul că e vorba de LG și Samsung România, care sunt limitați în privința informațiilor.

Sent from my Huawei Mate S

n-am comentat in nici un fel (nici apreciativ si nici negativ) modalitatea de service QM (prezentata in articol) deoarece NU am fost pus in situatia de a achizitiona de la ei.

am cerut pe pagina hTC informatii daca QM sunt dealeri oficiali (deoarece doream sa cumpar in rate un hTC Desire 826 - si QM era singurul care oferea 12 rate / F64 6 rate). acolo a postat cineva linkul.

e drept ca pe tine ca utilizator final NU te intereseaza cum iti e solutionata garantia (daca solicitarea este legitima si cuprisa in conditii de garantie).

@Scoci, ii mai mare ca asta?attachicon.gifWP_20151019_00_42_47_Pro.jpg

Io pe asta îl ridic cu picioru sau las sa curga apa si încerc cu mana, da cu picioru ii mai finuț.

attachicon.gifWP_20151019_00_43_33_Pro.jpg

Nu asa ai si tu prins? Cu niste clesti care"se completează ".

Unu intra in altu, ca si cum te.ai juca jocu ala cu degetele..te.ai prins tu.

Nu , e prins in perete , fara niciun cleste.

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom

Mai mai mai mai, e posibil ca daca am luat jos buzzer.ul de la telefon sa.l curat sa nu mai funcționeze?

L.am luat, l.am sters de praf si l.am băgat înapoi.

Caragiale, cu a lui "Caldura mare", e mic copil :))

Nu , e prins in perete , fara niciun cleste.

Mai mai mai mai, e posibil ca daca am luat jos buzzer.ul de la telefon sa.l curat sa nu mai funcționeze?
L.am luat, l.am sters de praf si l.am băgat înapoi.

De banii ăștia în România nu-mi cumpăram nici măcar sticla. :))

Se incalzeste tot caloriferul , e ok :D.

Nu-i bine cu livrările astea din altă țară unde durează 4-5 zile / 1 lună până îți ajunge coletul. Deja am văzut toate clipurile de pe Youtube cu el, le-am terminat, știu tot despre el. Când o să-mi vină Note-ul, bag cartela în el și în buzunar cu el, sper că încape. :))

Guest andrei zorzon

Cunosc sentimentul :)))

Trimis de pe al meu LG-D802 folosind Tapatalk

Nu pot sa cred ca nu gasesc sa cumpar un acumulator de LG G3 de la un magazin serios. Cautarile pe net duc doar la dorelgsm si alte magazine "faimoase" cu gsm in coada sau in fata

Sent from my LG G3-D855

Mai aveam o singura optiune, tot un fel de gogugsm. Am incredere in Liviu, pana la proba contrara.

Sent from my LG G3-D855

Io am comandat 3 piese de telefon, toate 3 s.au dus dupa ~4luni.

Mi.am mai luat si o husa, cică "noua" da e sh clar, are defecte..

Eu nu o sa mai comand de la ei, cu toate ca au preturi bune.

Eu am cumpărat 2 baterii (pentru un lg e510 și lg p880), 3 perechi de boxe sony ericsson, husă și folie pentru Nokia X, un transmitator fm Sony Ericsson și un set de casti SBH20. Cred că n-am uitat nimic. Ba da, am uitat. Un cablu prelungitor USB Belkin la 2 lei gros de pot tracta Corsa cu el. Deci da, n-am avut probleme cu ei și nici cu produsele.

Nu că aș avea eu ceva cu Cotabiță dar nu vi se pare ceva suspect că 10 ani n-a auzit nimeni de el, apoi a făcut infarct, a stat 1 lună în comă iar după ce a iești din "comă" a lansat un album și un videoclip apoi a făcut turneu de promovare al albumului. L-am văzut la știri, ziceai că-i Bănică pe șcenă, nu pare deloc omul care a stat o lună leșinat iar acum se recuperează.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

Terms of Use