Clicky

Jump to content

Off Topic V2

Innoxius

Recommended Posts

Calitatea plasmei fata de cea a lcd-ului? Wow!

Feri, asta probabil ca se întâmpla când era lupul cățel, acum însă....nu mai e deloc așa. Mă rog, tu faci cum crezi, dar două astfel de televizoare, de calibre asemănătoare, nu pot fi comparate din punctul de vedere al calității imaginii.

Trimis de pe Note 4 SM-N910U

Da ;)

Știu că te miră dar încă anumite marci/modele de plasmă bat la cur LCD Led.

Sent from my LG G3

Sunt convins că există astfel de situații, însă nu cred că faci comparația corect.

Adică, dacă tu compari cel mai prost LCD cu cea mai bună plasmă, da, ai dreptate. Doar că nu așa se compară.

Ia de la același producător două TV-uri cu caracteristici asemănătoare, unul plasmă și celălalt LCD. O să fii surprins de rezultat.

Trimis de pe Note 4 SM-N910U

Nu vă contrazic, dar când ai o plasmă de calitate foarte bună situația se mai schimbă. Iar Pioneer este un producător de top, la noi în țară se mai găseau foarte rar și la un preț de coca ;)

Întreabă un cunoscător în domeniu de Pioneer Kuro și apoi putem să continuăm discuția.

Sent from my Toshiba tablet

Feri , eu nu contrazic pe nimeni , dar o plasma de calitate foarte buna este scumpa , corect? Ok , acum compara un LED si o plasma la acelasi pret , care castiga? Apropo , stiu ca mobilissimo are si un site pentru smart TV-uri/TV-uri , aici http://smrtv.ro , poate va ajuta.

Nu mai subscriu...

#eunuvotezlareferendum2015

trimis cu eforturi dupe tabloul nevestii

Iar referendum.

Primarul din Oradea nu înțelege că nu vrem să ne unim cu un sat...

Și organizează a doua oară un referendum, primul fiind în 10 Mai...

trimis cu eforturi dupe tabloul nevestii

Am primit cadou o pereche de role Acum sunt calare pe YouTube la videoclipuri cu how to. Presimt ca voi face contact cu pamantul destul de des

ala nu e cadou...

iti transmit sincere regrete!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use