Clicky

Jump to content

Off Topic V2

Innoxius

Recommended Posts

De unde cumpar un cub rubik(online) bun? Am avut multe chinezarii de 5 lei...dar vreau ceva bun pana-n 50 lei. Era bine de-l gaseam pe emag, dar nu vad deloc. Unul sa mearga bine, rapid..

Gen

Sau cu ce as putea sa-l ung pe al meu..dar e o chinezarie ieftina.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Eu zic sa nu mai cauti, ca te faci de rusine :D

Incredible moment toddler solves Rubik's Cube in 47 SECONDS

https://www.youtube.com/watch?v=0ZUfaCD3rBc

Am si eu o mica problema cu facebookul... am dat block unei persoane iar aseara am sters persoana de la block, dar nu pot intra pe profilul ei nici acum, nu imi apare nici cand o caut dupa nume. Dureaza ceva pana se scoate blockul sau de ce se intampla asa?

Trimis de pe Samsung Galaxy S6 Edge folosind Tapatalk.

Eu zic sa nu mai cauti, ca te faci de rusine :D

Incredible moment toddler solves Rubik's Cube in 47 SECONDS

https://www.youtube.com/watch?v=0ZUfaCD3rBc

Nici nu sti cate clipuri am vazut. Fail-uri, rezolvari 3x3, 4x4, 10x10, unboxing-uri la tot felul de cuburi. Am doua cuburi luate din jumbo 3x3(as fi vrut eu si 2x2, algoritmii fiind mai simplii). Un cub e mic(cu agatatoare de breloc) si unul normal. Merge bine doar cel normal, mare, l-am desfacut sa vad cum e facut, e pe arcuri ca alea originale. Stiu sa fac o fata si doua randuri, dar pe metoda logica, nu cu algortmi. Recordul mondial e de 5.55 secunde. Eu nu caut record..vreau doar sa-l inteleg si sa-l fac in ~5 minute?

Oricum, e destul de greu tinand cont ca am un program destul de incarcat..de eram la arte era altceva :D, dar mi-a placut chimia.

Mi-am comandat manusi de piele pentru mine si nevasta ieri. Acum o sa ma conving daca review-urile sunt corecte. Daca nu, probabil imi iau prima teapa de pe aliexpress.

post-23-144422677415_thumb.png

Sent from my LG G3-D855

Am actualizat topicul cu camera, in curand vine si un review, bineinteles daca doriti asta ca nu-mi tocesc literele pe tastatura virtuala de pomana. :)))

http://forum.mobilissimo.ro/index.php?/topic/4999-xiaomi-yi-cameră-video-de-acțiune-de-pe-gearbestcom/

Am actualizat topicul cu camera, in curand vine si un review, bineinteles daca doriti asta ca nu-mi tocesc literele pe tastatura virtuala de pomana. :)))

http://forum.mobilissimo.ro/index.php?/topic/4999-xiaomi-yi-cameră-video-de-acțiune-de-pe-gearbestcom/

Da, vreau. Dar numai daca e gratuit :D

Joi mi se buleste imprimanta mica. Intru pe emag sa o cumpar (era pusa in favorite, parca am simtit ca se duce a mea la cele vesnice), pret redus cu 9%. Bravos. Si mai bine. Pac, lipsa stoc. OK, din ce experienta am avut pana acum, ori o trec la 'nu se mai comercializeaza", ori fac reaprovizionare. Trece vineri. Trece luni. Trece marti. Nimic, aceeasi stare. Incep sa caut si gasesc la evo cu 11 lei mai scumpa (fata de pretul redus), perfect. Stoc furnizor. Sun, da, daca dau comanda se aduce. Trece miercuri. La emag nimic. Gata, nu mai pot astepta. Comand la evo. miercuri. Azi primesc mail ca maine e la mine in curte. Ce apare pe emag ? Stoc frate, stoc. Au reaprovizionat-o. Si cand i-am intrebat daca mai aduc, nu stia nimeni nimic. Nici la magazinul TM, nici la Capitala. Pai sa nu pui de-o pichetare, mama lor de cine i-a cumparat ?

cbcf9c9dd01aea95d2e7a95c504d54fd.jpg

2d330a192ecf847982eea7f711b6f5fe.jpg

2cb5546ecc0784f64b5fdef6deefd303.jpg

Să te uiți la meciul echipei favorite în timp ce înregistrezi alte două transmisii...

Asta înseamnă să fi DTTR!

Q: Is this beef?

A: Of horse!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use