Clicky

Jump to content

Off Topic V2

Innoxius

Recommended Posts

Văzusem pe sportsdirect un troller Dunlop la 7 lire și transportul era 8 lire. :( Și ca să nu spuneți că un troller e mare, am încercat și cu ceva mai mic și tot așa prețul. Mie îmi trebuia până de sărbători.

Eu comand o dată pe an de la sportsirect.

Comenzi între 100 și 200 lire, combinat mai mulți oameni și nu simțim costul transportului.

Mai mult, am prins de câteva ori livrări gratuite. O dată pentru depășire coș de 60 lire, și odată că era promoție de sărbători.

Q: Is this beef?

A: Of horse!

Mandru ca sunt din Prahova, insa spre vest(al Romaniei) nici nu cred ca au nevoie de o lege care sa interzica asta.

http://www.observatorulph.ro/viata-prahovei/56942-o-primarie-din-prahova-a-interzis-manelele-la-festivalul-toamnei

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

eterna poveste!

ca in maramu... palinca e mai cu motz...

bre...carnatii de plescoi. nu-i musai sa fie facuti la plescoi...

sau salamul de sibiu...

sau colacul secuiesc.

faptul ca l-ai luat TU din MM... posibil sa fi fost facut cu prune locale (gemuri sau compoturi nu sunt excluse) plus zahar din ucraina.

Cel putin aici in zona mea nu se pune zahar in "monturi" din care se face horinca. Noi o facem pentru consum propriu, daca sunt afaceristi persoanele de la care ai cunparat sau nu o fac dupa reteta autentica atunci e posibil sa fie facuta cu zahar.

Si intrebam din ce e facuta?

Prune, mere, struguri, sau mixta

Trimis de pe HTC M8 folosind Tapatalk

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use