Clicky

Jump to content

Off Topic V2

Innoxius

Recommended Posts

Până acum am scăpat fără oase rupte sau dislocate deși am căzut în gât peste carenă cu Jawa de 250, cu sania de mal și m-a împuns vaca de 2 ori, iar cu bicicleta nu mai zic. Am reușit să distrug un Huffy în câteva luni. :))

Dar cine a câștigat?

trimis cu eforturi dupe tabloul nevestii

Care ai voucher F64 http://www.f64.ro/nokia-930-lumia-5-0-quot;-full-hd-quad-core-2-2ghz-2gb-ram-32gb-20mpx-zeiss-windows-8-1-alb.html

Puie... De când am văzut wingoz pe telefoane... De ar fi ceva hTC de generație nouă cu wingoz... Poate iau un 8X cu 300 lei... Dar parcă un Noica cu 20Mpx mi-ar șade mai bine...

Inghesuiala mare la denea. Nasol. Incep sa ma gandesc daca geamul pe care l-am spart in copilarie nu o sa-mi faca probleme. Bai, cand ma gandesc ce usor scapam daca nu ma vedea vecina vecinei :))

Mai, cei care ați trecut prin viață ca prin brânză, voi cu ce dume vă scoteați când dirigu/a va întreba de absente?

Blocat în trafic, aveam telefonul pe ora de iarnă, a făcut pană microbuzul, a trebuit să mă găsesc cu un părinte (al tău de preferat) să scoată un act, programare la dentist, schimbat buletinul, am traversat ilegal și m-am luat la secție, etc

Absențe? Why? N-am simțit niciodată nevoia să plec de la școală. Singurele mele absențe erau cele în care ma dădea afară de la oră...

Eu o singura data am chiulit. Si am ajuns vedeta liceului: "Uau, ai chiulit la cutare ?. Cred ca esti singurul din istoria liceului". Rezultatul ? Teza speciala (cred ca in Gazeta de Matematica erau probleme mai simple), luata cu 5. Si e profesorul pe care il respect cel mai mult.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use