Clicky

Jump to content

Off Topic V2

Innoxius

Recommended Posts

Nu. Intai trebuie să dai sincronizare. Și sincronizare înseamnă... Ce e local e bun. Ce e pe Dropbox e de porc.

Păcat.

Poți face directoare diferite pentru fiecare telefon.

Dar Dropbox NU știe să te lase sa copiezi din unul în altul în aplicația Android. Și ocupi triplu spațiu.

trimis după racheta nevestei cu un alt Tapatalk decât cel de până acum.

Mănânc cai? Qashqai!

Sincronizare insemana ce e mai nou e bun. Scuze ca ma repet, dar asa e la scoala, repetitia e mama invataturii.

Faci sincronizare pe dispozitivul d1 la t1. Cand faci sincronizare pe dispozitivul d2 la timpul t2, oricum o intorci, pentru ca inca nu s-a descoperit calatoria in timp, t2 > t1, adica la t2, datele sincronizate la t1 de pe d1 sunt deja vechi.

Daca vorbim de backup, atunci da, poti fi intrebat "Ce consideri important, ce e pe dispozitiv sau ce e in cloud?", dar nu la sincronizare.

Deci, Titanium sucks, daca nu stie backup si restore si stie doar sincronizare fara calatorie in timp. Si sincronizarea ar putea fi bidirectionala, dar daca Titanium e prost, asta e.

Sent from my LG G3-D855

cred ca se pleaca de la premisa ca... ai "decat" un singur dispozitiv.

nu au gandit aplicatia ca o metoda de a a tine la curent mai multe dispozitive.

Chiar așa, ce-i ăla Instagram?

Send from non-Apple device and I'm proud of it: Note 4 SM-N910U

o chestie care face poze pătrate.

au apărut și filmele pătrate.

niște idioți!

Mănânc cai? Qashqai!

Nashpa :(

Hai că telefonul a fost ieftin, dar la cât trebuie să umbli pt acte.....

Sent from my Toshiba tablet

:(

Mănânc cai? Qashqai!

Imi pare rau sa aud asta , Vlad :(.

Nu cred ca folosea nicio metoda de localizare , nu? Stiu ca era una care se instala undeva de unde nu se poate sterge si nedetectabila , era $10 pentru 3 dispozitive android.

De avea chestia aia , nu era o problema , gaseai tot...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

N-am mai fost eu la curent cu evenimentele și n-am aflat până acum sau președintele ghinion și-a triplat salariul?

Că am văzut acum cum un idiot spunea că e normal lucrul ăsta și aducea niște "argumente".

Oare cât dracu mai rezistă prostimea din țara asta? Cât de greu e sa înveți de la greci cum că atunci când niște jarle de politicieni se p..șă pe tine, sa ieși naibii în stradă și să-l arunci la gunoi?

Aha. Bun așa. Oricum, dacă o ține așa cu nu știu ce vile renovate, cu nu știu ce salarii fantastice, sper să am ocazia să ies în stradă împreună cu toată țara asta.

Să vedem însă, cât de mult poate înghiți românul.

Cerberus este programul cu securitate avansată pe Android dar cât timp nu există recovery cu parolă sau ceva în mâna unui priceput e nefolositoare protecția oferită de el.

Înfine, acum o mie de vorbe un ban nu fac. Telefonul nu-i un capăt de țară, cu actele e puțin de alergat dar se rezolvă. Inundații, incendii, accidente. Sănătatea e cea mai importantă, e bine că s-a întâmplat doar așa. Unii sunt în stare să-ți dea în cap pentru 50 de lei...

Să învingă Dinamo București!

dcfb103b7a442bde5468b65aea31b92f.jpg

Mănânc cai? Qashqai!

Ahhh, ce rau imi pare ca am ajuns in centru fix pe terminate :(.

http://www.ziarulprahova.ro/stiri/administratia-locala/214383/august-–-luna-concertelor-in-aer-liber-la-ploiesti

Muzica clasica imi place mai mult decat Jazz-ul , dar poate prind duminica viitoare :(.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use