Clicky

Jump to content

Off Topic V2

Innoxius

Recommended Posts

Prefer insula, diamantele dacă ai consoartă nu le mai vezi. :))

Sper ca acolo să am un copac mare să-mi fac o casă în el că acasă doar niște pruni care n-am curaj să mă urc în ei.

Sau și mai bine, mă fac popă printre băștinași. O icoană cu Boca și un ciolan de vițel și sunt tata lor. :))

Cretini. Intru pe grupul de facebook local de vânzări și îmi vine să-i bat pe jumătate dintre ei. Care își supra evaluează produsul, care au o atitudine de parcă îți fac o favoare ție că-ți vând produsul, etc.

Postasem Nokia X acolo la 230 de lei negociabil. Îmi oferă unul la schimb un S3 mini jalnic + sticla crăpată + microfon defect + că nu încărca bateria. Ce bine stă Nokia pe birou, în husă și în cutie. Mai bine îl donez decât să-l dau pe preț de nimic...

Băieți, am o problemă (cred).

Mi s-a stricat încărcătorul (s-a lărgit mufa) și azi mi-a cumpărat tata altul. A dat 23 de lei pe el și e no-name, dar are inscripția CE (nu pare China Export) și de-astea.

Pe scurt, risc să mă electrocutez cum am văzut pe la tv? :)

Da. Orice dispozitiv electronic prezintă risc de electrocutare.

Repet!

Orice dispozitiv.

Deci da, riști.

Eu la fiecare conectate a telefonului la încărcător îmi pun mănuși de latex și îmi iau în picioare șlapii.

#pamflet

trimis după racheta nevestei cu un alt Tapatalk decât cel de până acum.

Mănânc cai? Qashqai!

nu cred ca vreti sa vedeti cum intru in vana cu hidromasaj (motor de 900W la pompe)...

imi iau costum de scuba full body!

Să vedeți când sap grădina cu hârletele și dau cu el în țeava prin care trece curentul trifazic către atelierul bunicului. :))) Acolo adrenalină. Când eram mai mic scăpam de săpat dar acum nu mai merge șmecheria. :))

Apreciez întotdeauna simțul umorului! :)

Tu apreciezi. Un om care ne ajuta la treabă când aveam nevoie n-a apreciat simțul umorului când a rupt hârletele în țeavă că nu i-a spus nimeni că-i acolo. Dus a fost, nici bani nu a mai vrut și săpase juma' de zi săracu'. :)))

La instalare Titanium backup si configurarea inițială am setat ca să se facă doar o arhivă pe fiecare aplicație. Vreau două, trei... Nu mai găsesc în setări, oricât le-am extins, setarea respectivă.

Cineva? Ceva?

Nevermind...

87adb75fde54977940a0376a89e00ba4.jpg

Mănânc cai? Qashqai!

Inca o noapte uitata...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

L.E. am facut-o sa nu mai fie una din multele nopti uitate , am terminat cartea "Secretul doctorului Honigberger" , frumos.

Ai versiunea pro? Doar la aia se poate.

Via Tapatalk

Pro am.

Că eu susțin developerii...

Și am găsit... Dovada captura de ecran.

Mănânc cai? Qashqai!

Nici vorbă. Zi ca nu vrei...

Carduri sunt peste tot. Poșta română. Carrefour.

Trebuie doar să vrei

Mănânc cai? Qashqai!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use