Clicky

Jump to content

Off Topic V2

Innoxius

Recommended Posts

S-a tras la sorti grupa de la Mondialele din Rusia? Am inteles ca suntem cap de serie, desi noi luam batai de vreo 20 de ani.

Sent from my LG G3-D855

Fara suparare, cand juca Hagi & Co imi placea sa mai mai uit, dar de cand au venit astea tineri drogati si betivi, nici ma mai interesez cu cine joaca, an momentul de fata nici nu as putea sa spun 1(un) jucator din echipa nationala, si nu, nu tin cu alte echipe nationale ruse, moldo sau spaniole. :(

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Eu sunt 100% Dinamovist! Pe viață.

Dar nu știu cine e antrenor, cine sunt jucători, unde suntem în campionat sau cum se numește echipa.

trimis după racheta nevestei cu un alt Tapatalk decât cel de până acum.

Mănânc cai? Qashqai!

@sp1tule, m-am uitat intro noapte la super bowl al lor si chiar am inceput sa-l inteleg, si poate sa-l plac, dar asta a fost acum vreo 10 ani, si de atunci nu am mai vazut vreun meci din asta. :D mai bine stau pe forum si dau sfaturi, :D mai vad o poza, mai citesc un banc, mai fac offtopic prin topicul asta, si asa trece o zi. :D

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Pe dracu cu tenisul lor. De cand cu Halep toata lumea spune: "imi dau copilul la tenis" , "ma uit la tenis" si alte texte de genul. E un sport ca oricare altu' , daca unul progreseaza intr-un sport , nu trebuie sa progreseze toti.

Cunosc un baiat care face scrima , nu aud pe nimeni sa se hazardeze de alte sporturi in afara de fotbal si mai nou de tenis.

Nu zic , e bine sa aiba un exemplu bun de urmat, dar sunt atatea sporturi. Daca voi avea un copil , ii voi cauta un sport care sa-i placa. Ceva sa-i placa lui(copilului) , nu mie.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Deci nu-i vei cauta. Isi va cauta.

Daca voi avea un copil , ii voi cauta un sport care sa-i placa. Ceva sa-i placa lui(copilului) , nu mie.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Asa, deci, cu fotbalul. Ultimul fotbal care s-a jucat in Romania si mi-a placut si mie a fost ala de la Corvinul lui Lucescu. Si prin fotbal nu ma refer doar la cele 90 de minute. Ci la la tot ce era in jurul acelui fenomen. Asta pana cand cei "mari" (le pun ghilimele pentru ca erau doar niste licurici pe langa ce se intampla la echipa si in orasul de care vorbesc) au pus mana de la mana si au distrus ceva frumos.

Dupa asta, fenomenul asta si tot ce se petrece in jurul lui imi provoaca o greata identica cu cea provocata de un festival de manele. Poate chiar mai multa.

Deci nu-i vei cauta. Isi va cauta.

Ma refeream ca-l voi duce si-l voi intreba ce-i place/unde-i place. Oricum , nu ma gandesc sa-l dau la 1 an la inot sau alte tampenii pe care le mai vad la stirile de la ora 7. Si sper sa gasesc si o nevasta cu capu' pe umeri.

Numai te rog eu sa nu traduci files (dosare din hartie, in fișete) prin fisiere. Turbez cand vad asta. Sau library in librarie. Sau 911 in 112. Da, am vazut un film in care impuscatul striga sa "Call 911" si traducerea a fost "Sunati la 112". Si vorbesc de traduceri oficiale, nu "de pe net".

post-13157-143788256156_thumb.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use