Clicky

Jump to content

Off Topic V2

Innoxius

Recommended Posts

Un coleg de la servici are Motorola droid turbo..

L.a primit de la un prieten da nu se încarcă..a meșterit ceva prin el si cred ca a rupt ceva fire.. Am vrut sa mă joc putin cu el si n.am putut:(

Sa mi-l povestesti in detaliu peste 2-3 zile cand intelegi perfect :)).

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Si-a luat o ruda tableta asta https://www.vodafone.ro/shop/modemuri/vodafone-tab-prime-9-6-inch-4g.

O aduce(nu stiam ca si-a luat) si mi-o pune in mana. O intreb:

-WTF , ti-ai luat Nexus 9? Dupa o intorc si vad sigla Vodafone. Jur , zici ca-i nexus 9 :). Poate n-am vazut eu bine , eram pe graba , dar maine ma duc sa ma joc cu ea.

L.E. daca va intereseaza , fiind noua , rulez un antutu si va spun cum se misca.

Bai , eu acum mi-am dat seama ca nu seamana cu nexus-ul , LoL :).

Am fost in vodafone si am umblat pe tableta asta vreo 5 minute si se misca fluid , de-am zis ca-i nexus :)) lol. Nu m-am uitat la etichete , doar am umblat pe ea si cand am plecat am spus "misto nexus 9" :).

Sunt uimit , abia astept sa merg peste cateva ore s-o mai butonez. Trebuie , trebuie sa aiba putin lag.

Deci eu traiam cu impresia ca ala e Nexus 9..ma face sa ma intreb cum e un adevarat nexus 9 , dar din ce-am vazut , oficial in Ro , nexus 9 nu exista. Doar de la quick...

WordPress-ul cel mai bine este să-l instalezi pe host + domeniu. Dacă atribui doar domeniu din panoul host-ului gratuit de la wordpress o să ai doar un domeniu al tău și 0 opțiuni în plus. Nu poți să editezi/încarci teme, nu poți să folosești plugin-uri, etc. E mai funcțional blogspot-ul gratuit.

Cumpără host + domeniu, instalează zip-ul de pe wordpress.org dacă host-ul n-are tool de instalat, restaurează articolele de pe wordpress-ul gratuit apoi postezi pe cel gratuit un articol cu cel mai mare font "m-am mutat". Ca să faci redirect la noua adresă trebuie să plătești parcă.

Parfum. Eu cand eram in concediu si a trebuit sa trec pe la birou, m-am dus in pantaloni scurti, tricou si adidasi. Mi-au verificat SPP-istii legitimatia de n ori, m-au trecut prin filtru de doua ori si se uitau la mine ca la un islamist cu centura cu artificii la brau.

Sent from my LG G3-D855

Avantajul de a lucra acasă. Lucrez doar în chiloți. Mai nasol e dacă mă apelează careva pe Skype, că nu înțelege de ce accept apelul doar fără video :D

Noo , pui o camasa pe tine. Nimeni nu stie ca esti in chiloti , se vede camasa .

Si eu am doar o camasa cu maneca scurta , de la banchetul din a 8-a. Pantofi la fel , i-am purtat doar la banchet :).

Spuneam de camasa pentru c-am vazut clipul asta:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use