Clicky

Jump to content

Off Topic V2

Innoxius

Recommended Posts

Ce bine-i cu internet mobil. Cred ca ma voi ruga de administratorul de bloc sa-mi faca abonament la digi , ca sa am reducere. Asta de la orange a fost scump...5gb-100 lei.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

@DTTR Haggard servesti?

Sent from my LG G3-D855

Da.

Concert Sibiu Art Mania cred ca in 2013 în combinație cu Within Temptation.

Când ascult în mașină Awaking the centuries îmi vibrează oglinzile retrovizoare exterioare.

click click catre sectiunea dedicata

trimis după racheta nevestei cu un alt Tapatalk decât cel de până acum.

Mănânc cai? Qashqai!

ma declar obosit!

SIESTA!

PS: am baut 50 ml de PEPSI si 1250 ml de MOUNTAIN DEW... wtf?

Moise are dreptate, insa ce nu spune este faptul ca si el este unul din factorii stadiului de azi al TVR-ului. Stiti cati din cei care apar pe sticla sunt angajati cu carte de munca la TVR? Foarte putini, majoritatea fiind formata din cei care isi vand emisiunile TVR-ului pe bani grei, cum face si Moise. De-a lungul timpului, TVR a platit o caruta de bani vedetelor gen Andreea Marin pe emisiuni de o calitate indoielnica. De mult trebuia sa taie in carne vie si sa lucreze numai cu angajati, nu sa arunce banii pe colaborari si contracte externe. Eu nu contest profesionalismul lui Moise sau calitatea emisiunii lui, dar daca nu sunt bani, nu platesti pentru o emisiune cat ai plati salariile tuturor angajatilor.

Sent from my LG G3-D855

Ce ma seaca astia de la Twitter. Au scos background-ul. Acum e doar o pagina alba si obositoare la ocheane, ca Facebook-ul

Sent from my LG G3-D855

Mersi pentru pont @Innoxius Cautat, gasit, luptat cu Google sa ma lase sa rulez extensii din afara store-ului Chrome si reusit. Acum am si eu background, sa nu-mi mai paradesc ochisorii.

Sent from my LG G3-D855

Ce ma seaca astia de la Twitter. Au scos background-ul. Acum e doar o pagina alba si obositoare la ocheane, ca Facebook-ul

Sent from my LG G3-D855

De cand? Acu am intrat si am vazut si eu. Zilele astea nu era asa.

De ieri, vreo 5 minute am zis ca nu imi incarca pagina complet, pana am citit pe Twitter ca au scos ei background-ul.

Sent from my LG G3-D855

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use