Clicky

Jump to content

Off Topic V2

Innoxius

Recommended Posts

O cameră de 6 pe 3,5

trimis după racheta nevestei cu un alt Tapatalk decât cel de până acum.

Mănânc cai? Qashqai!

Scuze ca nu caut topicul exact, dar va rog ajutați-ne cu "cum fac setarea sa îmi apară textul unui sms sus în bara de notificări, atât cât poate apare din mesaj"

La un Note 3. Spre rușinea mea butonez telefonul soției și nu reușesc. Apreciez f mult zâmbetele voastre în barbă :) Dar aștept soluția :))

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

uploadfromtaptalk1436009905733.png

Nu ai ceva de genul?

Sent from my LG-D802

@Innoxius, nu am cautat pe google "nume pentru aplicatii" sau ceva de genul, m am gandit si asta mi-a venit in minte. Logic ca nu pot fi primul care s-a gandit la asta, dar nu inseamna ca e plagiat

Edited by Gabii

Scuze ca nu caut topicul exact, dar va rog ajutați-ne cu "cum fac setarea sa îmi apară textul unui sms sus în bara de notificări, atât cât poate apare din mesaj"

La un Note 3. Spre rușinea mea butonez telefonul soției și nu reușesc. Apreciez f mult zâmbetele voastre în barbă :) Dar aștept soluția :))

Instalează textra.

Via Tapatalk

N-am filmat dar pot povesti. Lucram la un acoperiș la o anexă și mutam o scară pentru a mă urca in altă parte. Am dat cu scara peste grinda de pe margine și a căzut întâi pe scara de pe umăr apoi în cap. Chiar și așa 2-3 secunde s-au pierdut la montaj. :))

Sunt supărat. Rău. M-am săturat.

O sa fac ca Inno, voi căuta metode de sinucidere. Curate sau necurate.

Adi, dacă ai reușit să găsești vreo metodă, împărtășește cu mine.

Sunt obișnuit cu răul, cu scumpiri repetate, cu talpa asupritoare pe grumazul meu.

După atâtea rele făcute, reîntregirea salariilor și pensiilor, după dublarea alocațiilor, după căderea în cap a TVA-ului la alimente, după ieftinirea medicamentelor cu 20%, acum vor să reducă tva-ul la toate celelalte produse? Nu, de trei ori nu! Așa ceva nu pot suporta!

M-am săturat să iau ouă cu 0.33 lei, zahăr cu 2.1 lei, etc. Eu vreau ou cu 0.5 lei ca pana acum, zahăr cu 3 lei.

Ce-i destrăbălarea asta?

Gata, atât am putut rezista.

Jos guvernul trădător!!!

Jos guvernul sau emigrez.

Send from non-Apple device and I'm proud of it: Note 4 SM-N910U

Așa se strâng bănuții, iar când vei fi bătrân și nu o sa mai știi ce faci vor fi bani sa îți cumperi un device Apple :)

Așa că, spor la piață!

Așa se strâng bănuții, iar când vei fi bătrân și nu o sa mai știi ce faci vor fi bani sa îți cumperi un device Apple :)

Așa că, spor la piață!

Nu mi zice de mere stricate, ca sigur imi vine sa ma arunc in spatele trenului.

Gasta, daca stii tu vreo psiholoaga cu picioare lungi, iti las numarul meu de telefon: 0722 22 22 22

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use