Clicky

Jump to content

Off Topic V2

Innoxius

Recommended Posts

Dezdedimineata* încerc sa ma conectez prin tapatalkus si abia acum am reusit....

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Apare el. :))

Nu cred.

Deci ati avut un atac la forum si noi nu stim nimic? :D

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Da, am fost atacati de producatorii softului forumului. Era o actualizare care nu functiona. Probabil.

Eheee, dragii mei, am facut-o de oaie azi noapte! Am zis ca ar fi cazul sa va surprind cu update la zi in ceea ce priveste forumul si tapatalk, dar lucrurile n-au mers cum as fi dorit. Ce s-a intamplat mai exact? Am facut actualizarea la versiunea 4 a forumului, care a decurs fara incidente, doar ca... versiunea 4 e o PORCARIE. Chiar nu-mi dau seama ce le-a trecut prin cap sa o publice si sa dea drumul la descarcat si update. Ati vazut cum arata, nu trebuie sa va arat eu. Daca n-ati apucat, are @Vlad Paul cateva capturi de ecran. 

Spre norocul nostru, am fost inspirat si am facut backup la baza de date, iar cu ajutorul celor de la Clausweb (carora le multumesc), am recuperat si fisierele vechii versiuni a forumului.

Iata-l deci teafar si nevatamat, doar cu orgoliul putin sifonat, ca a fost trecut in rezerva inainte de vreme! Long live versiunea 3!!!! :)

Pe mobil meniul nu functiona deloc. Pe partea de moderare era varza. Nici macar editare de titlu sau postare proprie nu puteam. Mi-a si fost frica sa fac ceva pe partea de administrare. Vedeam cum mi se scurge toata puterea de administrator de bloc printre biți. Ajunsesem un Junior Member. Deja cautam pe net metode de sinucidere curate, ca tocmai am terminat de raschetat si paluxat :D

Inseamna ca de la router-ul tau era problema pe server :D

Da, era altceva la aspect, mai modern parca. Legat de porcaria cu V4, de mult (o luna cel putin) e mesajul pe aria de administrare cum ca a aparut versiunea asta. O luna si e in halul asta ? Cand ma gandesc ca am condus toata noaptea ca sa ajung dimineata in Iasi, sa repar ceva (stricat de altcineva, dar na, eu eram junior), ca aveau aia Finantele pe cap ;)

Un barbat din Statele Unite ale Americii cere legalizarea poligamiei

Mi se pare normal, adica aia pe invers au voie si noi, astia mai directi, de ce sa nu ne satisfacem nevoile ? :D

Care ai centura neagră la Aer Condiționat?

Am nevoie de recomandare cu următoarele specificații:

Unitatea din casă sa fie silentioasa, eventual un mod nocturn

Volum de aer dislocat, nu am pretenții deoarece nu știu ce pretenții să am

Posibilitate programare cicluri de 24 ore

Opționale...

Wifi

Încălzire

Dezumidificare

Buget...

Ideal sub 2000 lei

trimis după racheta nevestei cu un alt Tapatalk decât cel de până acum.

Mănânc cai? Qashqai!

Cam multe pretenții....

Auzi la el....mai vrea și wifi :)

Interesant....nu te interesează partea de răcire....

Îți recomand la aceasta oră....una bazată pe tehnologia inverter.

Sent from my LG G3

Cel mai important....cât spațiu vrei să răcorești cu un aparat?

Sent from my LG G3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Terms of Use