Clicky

Jump to content

Recommended Posts

La Lumia, 640 XL in locul 735. Camera mai buna / camera mai slaba vs ecran IPS / OLED, dar mai nou. Dar nu inteleg diferenta de dimensiune pe care ne-o propui. O plaja de la 4" pana la 5,7" ? 

"Performante" e benchmark. Adica cifre. Adica degeaba. Pui carul inaintea boilor. Intrebarea e "ce vrei sa faci cu el", ca nu-ti iei tractor (putere mare) ca sa mergi la piata sau in concediu. Daca e dupa performante, e Note.

Jocuri ? Uită WP. Sau cauta in Store daca ce te intereseaza, gasesti.

In rest, toate alea le ai pe 640 XL, dar nu jocuri.

Ce intrebari...nu stii nici ce vrei , fiind asa incepator , eu zic sa-l iei pe oricare , nu vei vedea diferente.

Edited by Scootch98

Nu sunt incepator...nu ma pot hotara ce telefon sa cumpar...ce are un telefon altul nu are...la iphone 5s imi place cititoru de amprenta si sistemul de operare..la nokia lumia 735 imi place camera si incarcarea wirless si bateria care are autonomie destul de mare iar la microsoft lumia 640xl imi place autonomia bateriei care ia celelalte telefoane(pe hartie) si camera care e cea mai mare(numarul de pixeli)

Edited by Alex Ferguson

Acelasi raspuns , ia-l pe care-l consideri tu mai ok , nu exista telefon perfect.

Doar tu poti hotarî care e mai potrivit pentru tine si de ce ai nevoie.

Edited by Scootch98

iPhone 5S este la performanta foarte ok. Dar la baterie am inteles de la un fost utilizator de 5S si utilizator de S5 ca e aproape la jumatate. El folosea telefonul foarte ,foarte mult si iPhone ul il incarca de 2 ori pe zi S5 ul 1 data. Deci per total iPhone 5S,dar la baterie nu este foarte, foarte stralucit. Normal nici nu se compara cu celalalte 2.. dar ti am spus cu minusul bateriei.

Daca eram fan Windows Phone, asta mi-as fi luat. La pretul ala chiar mi se pare best-buy

http://www.cel.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-nokia-lumia-1020-white-l/

Sent from LG G3-D855