Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   07/26/2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.
Innoxius

Videoclip-uri facute cu telefonul

Recommended Posts

Mai am unul. La sugestia unui coleg care a văzut clipul inițial, am mărit viteza de 4 ori la filmarea răsăritului

La ce rezoluție este filmat?

Întreb deoarece mai mult de 480p nu duce....

Sent from my LG G3

Nu.În Salina Turda traseul pina la coborirea în mina se face pe jos...cam un kilometru și ceva (videoclipul reda traseul,doar ca nu am filmat de la intrare).Dar în Salina spațiul e foarte mare , e spectaculos. Si la Salina Praid,(lângă statiunea Sovata )traseul pana la coborire (prin tunel )se face cu autobuzul.

Edited by pedro2767

Ah , la salina din Slanic , acum ceva timp , intrarea se facea cu liftul , pana s-a rupt..cu tot cu oameni. Asa ca , acum folosesc microbuze. Coborarea dureaza undeva la 8-10 minute. Nu stiu ce distanta e , dar e la 200 m sub pamant.

Din ce-am inteles de la cineva , aici la Slanic e mai mare , dar dupa ce-am vazut pozele de la Turda , pot spune ca-i mai interesant acolo. In Turda observ ca e total alt design , mai multe lumini , barci :D. Inca construiesc in Slanic , erau zeci de semne cu "nu intrati" p-acolo si dupa ora 13 incep sa foreze si e un sunet usor deranjant. E teren de sport , mese de biliard , ceva "muzee" cu statui , zona de relaxare etc.

E interesant , sper s-o vizitez si pe cea de la Turda si inca o data pe cea de la Slanic dupa ce mai construiesc cate ceva :).

Sent from my SM-G900F using Tapatalk