Clicky

Jump to content
Innoxius

Microsoft Lumia 640 XL

Recommended Posts

Scuze ca n-am mai dat pe aici, dar n-a fost cazul. A trecut si 29 februarie, W10M nu a ajuns nici macar in Mexic. Cred ca oficialul ala care a spus ca 29 februarie e ziua, tocmai bagase aer intr-o sticla de tequila si s-a dus el viteaz pe Twitter sa se dea cocos.

Acum am aproape tot ce-mi trebuie: review pe Mobilissimo, oferte de unde sa aleg. Mai banii imi lipsesc :D

Pong game :))))))

Dupa 10 minute de joc primesti eroarea " Error 575 the game could not be opened because of the graphics too demanding".

Edited by Vitamina

Suporta. Am si scris la topicul de jocuri. M-am si jucat. Dar pe 286 cu monitor monocrom era mult mai misto.

Da, va jucati Snake in retea amandoi. Daca suporta Lumia jocuri d-astea cu grafica intensa...

Sent from my LG G3-D855

Pe iphone, un coleg de munca care butona frenetic un mesaj, a primit un mesaj de eroare "screen not detected" ceva de genul acesta. Eu radeam cu lacrimi si individul il molesta cu vorbe dulci de autobaza. :)

Si uite asa m-am facut cu un navigator dedicat cu ecran de 5,7" (ultimul pe care l-am avut era un Evolio cu iGo si de doar 5"). Pentru ca ce poti sa faci altceva cu acest telefon, pe care am instalat W10M si am un SIM Digi? Navigare cu harti offline. Am descarcat toata Europa in Sygic (aplicatia e mai faina decat pe WP). Pe memoria interna, nu pe card, ca sa nu crape :P

Am dezinstalat tot ce s-a putut (fisierul meu de Excel in care am toata evidenta de servici dureaza o vesnicie sa-l deschida, deci nici de asta nu e bun).

shukarule! erosen puternicule!

adevaraciosule!