Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 587
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

LG V10 la echivalentul a 2.682 lei la prima strigare in Coreea de Sud. Disponibil de maine!

Reducerile Altex si MediaGalaxy de maine! PDF-uri atasate  Catalog BF Toamna ATX 16-22.11.2017.pdf MG BF nov2017_web.pdf

Ei stiu de mult problema, dar o stiu in coreeana. Pana o traduc in toate limbile Pamantului, mai dureaza

Posted Images

Blondele brunete jos sau cu spumă sus.

În rest efectiv nu pot să înteleg logica: păi filmez în picioare ca să văd pe tot ecranul.

Bă da ești prost? Și dacă filmezi de-a latul tot pe tot ecranul vezi.

Dar trebuie să sucesc telefonul.

Păi tot e mai ușor decât să sucești televizorul!

Madărfacăr!

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Mai Deio e notita a 7 a, fara pencil, e cu marker ?! Sau are pokemoni...:)

Poate sa si aiba...dar in partea a 2- a , a -3-a. SI ar fi Nota 7 , ar mere cu stylus, rimeaza...

Trimis de pe al meu MI 5 folosind Tapatalk

Probabil scaner de iris, Snapdragon 830, 6GB RAM, până la 256 GB memorie internă și USB Type-C. N-ar fi exclus să avem căști bluetooth și să renunțe la jackul audio.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• 2 weeks later...

Stiu, nu te-a impresionat. Nici pe mine. Nu e un telefon rau, e chiar fain, dar nu e wow. Daca o sa am vreo ocazie, am sa imi schimb telefonul nu Note 7, altfel si Note 4 isi face treaba excelent, inca.

Pentru un utilizator de Note e un salt mare pe partea de design. În rest avem parte de modificările incrementale care sunt benefice. Am un prieten fan Note doar din cauza pen-ului. A spus că va da precomandă, are un Note 4. L-am văzut utilizând Note-ul la potențialul lui maxim.

• 2 weeks later...

Amd mă uimesc prin inovațiile lor, întotdeauna au avut de spus ceva, ba controller memorie în cpu, ba gpu integrat în procesor, ba memorie cu banda larga in gpu, lideri la inovație, pionieri în arhitectura lideri doar odată in cpu când au 'sters' pe jos cu intel, oare au vreo șansă cu noul zen! Aparent da...curios de urmașul lui din 2019 :) intel au dominat decenii...ăștia secole ;)

http://wccftech.com/amd-zen-cpus-outperform-intels-highend-broadwelle-architecture-am4-platform-detailed/

Trimis de pe al meu Lenovo A7010a48 folosind Tapatalk

@reflavius, ești puțin subiectiv. Amd a încercat și a avut un relativ succes. Dacă te uiți la studiul Steam legat de hardware-ul folosit de gameri te vei convinge (http://store.steampowered.com/hwsurvey). Asta nu înseamnă că ei fac un lucru rău. Așa îi obligă pe cei de la Intel să fie competitivi.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

• 2 weeks later...