Clicky

Jump to content

Recommended Posts

All Blacks ;)

Are ceva de "du-te-ncolo". Nu stiu, butonul necentrat pe verticala in banda de jos, fanta castii care e de 2010, striatiile de pe butonul on/off de parca ar fi un comutator ordinar sus/jos...

• Replies 587
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

LG V10 la echivalentul a 2.682 lei la prima strigare in Coreea de Sud. Disponibil de maine!

Reducerile Altex si MediaGalaxy de maine! PDF-uri atasate  Catalog BF Toamna ATX 16-22.11.2017.pdf MG BF nov2017_web.pdf

Ei stiu de mult problema, dar o stiu in coreeana. Pana o traduc in toate limbile Pamantului, mai dureaza

Posted Images

Da, stiu. La un telefon de 5,7 (ca altul nu am sa testez) e mai simplu (si mai sigur pentru telefon) sa pun degetul aratator pe spate, sub camera, decat opozabilul, pe fata, jos. Si am maini mari. Dar, poate e chestie de obisnuire.

Daca e buton clickabil, pozitia cea mai buna e cea aleasa de Apple, in schimb daca vorbim doar de cititor de amprente, ori il integreaza in lateral pe butonul on/of, ori il lasa in spate. Ce vreau sa spun e ca acel cititor de amprente, tebuie sa aiba functii bine integrate daca se plaseaza frontal.

Am spus tâmpenii pentru că m-am referit doar la ultimele modele și la leak-uri nu la cele existente până acum. Dar tot cred că vor pune buton fizic în față.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Îți dai seama că am zis la plesneală.

Toate arată la fel. E ca chinezii. Toți arată la fel.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Macar la LG stim ca preturile scad rapid, probabil cel mai rapid dintre toti, exceptand baietii veseli din Redmond ai lui @Innoxius, care-s campioni la cerut preturi incredibile si scazut la jumatate in cateva luni.

Trimis de pe al meu YOGA Tablet 2-1050L folosind Tapatalk