Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Ce ma amuza la certificarea pentru VF, cu al lor, al doi-lea an conscutiv, de cea mai certificata rerea, este ca in testele lor, Digi care apare ca Operator 4 este peste Telekom, aidca reteau "saracilor" este peste reteaua "premium" a nemtilor aka Telekom prin deductie Operator 3 , nu vobesc nica de portocala, care se rostogoleste in zadar... ramanand pe locul 2 ca Operator 2 - candand cu drag ba Millidge ba Doig...tadaaaa :D

Link :

http://www.p3-group.com/downloads/2/9/1/9/4/20160121_CERTIFICATE_Vodafone-Romania.pdf

Cam micut 4" pentru 2016.Parerea mea!

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Din potrivă.

De mult timp caut un telefon de dimensiunea asta.

De aceea am 3 HTC-uri identice.

Trec în tabăra iPhone dacă apare.

Trimis după tabletă...

Dacă știi cum zâc?

4 inci erau de ajuns în 2011. Acum 5 inci e baza și va rămâne baza, până și Apple a recunoscut asta. Dacă vor scoate acest telefon de 4 inci, Apple își pierde identitatea pe care și-au pierdut-o puțin câte puțin de când au scos primul phablet. Din păcate, sunt prea mulți care cumpără iPhone doar pentru că e produs de Apple, fără să gândească. Apple are oricum capital să reziste ani buni.

Poate părea că sunt anti-Apple, sunt doar împotriva curentului de turmă (să te iei după ce spun alții fără să gândești), doar atât. Am apreciat Microsoft pentru Windows 6.x Mobile, dar am trecut pe Android. Am apreciat HTC pentru ce a făcut cu telefoanele lor, dar am trecut la Nexus. Mai e o chestie pe care nu o înțeleg. Guvernul SUA (și alte mari guverne) s-au luat de Microsoft și Google pentru că începuseră să dețină monopolul în anumite categorii, dar nu face nimic legat de Apple, ba mai mult, le mai și dă dreptul să înregistreze patente pentru chestii triviale (sfârșitul offtopic-ului).

Sper să fie penalizați de fanii adevărați Apple pentru pierderea identității.

Nu găsesc! Dă link.

b44b5aebb308aa26f1ce1d0613b83bd6.jpg

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Pai in toamna il vei cumpara cu cel putin 500 de lei mai ieftin. De ce le-ai da acum o caruta de bani celor de la Digi ca sa ti-l livreze in toamna?

Sent from my LG G3-D855

Ce ziceți, o să fie butonul ăla fizic doar pentru autentificare cu amprenta? Parcă văd că va avea butoane software, iar cel fizic va ocupa loc aiurea acolo. Nu eram mulțumiți cu banda neagră pe care scria HTC... ne-a făcut hatârul și a pus un buton pe care unii (cel puțin eu) nici nu-l vor folosi.