Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   26.07.2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.

Recommended Posts

La prima vedere as zice ca arata mai bine G6 decat Galaxy S8. Me gusta, dar cine stie cu ce buba vine, ca de la G2 incoace toate G-urile au avut o problema sau alta.

Sent from my MI 5 Pro using Tapatalk

Am deținut un lg g4 și pot spune ca în afară de baterie (nu cred ca se poate declara cineva mulțumit de bateria vreunui flagship) care nu excela nu avut vreo bubă. Plus nu mai zic de update-uri pe care lg nu le neglijează.

Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

Edited by Innoxius
scos citat

Daca tie nu ti s-a intamplat , nu inseamna ca problema nu exista. Foarte multi useri(pe softpedia) au aceasta problema.

Facand astfel telefonul..achizionat SH fara garantie..o achizitie proasta.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

S-a mai discutat despre G4. Haideți să nu vorbim pe lângă subiect. Se știe care sunt problemele pe care le-a avut G4, unii spun că și anumite variante de G5 au bootloop. Să vedem cum va fi G6, nu mai e mult până pe 28.

2400? That's not bad. Not bad at all. Acum sa vedem și specificațiile. E incert dacă are Snapdragon 835. Dacă nu are, nu prea merita.

Trimis de pe al meu D6503 folosind Tapatalk

Am publicat articolul: https://www.mobilissimo.ro/stiri-telefoane/nokia-8-primeste-pret-in-reteaua-vodafone-romania-viitorul-flagship-costa-434-de-euro-fara-tva

Iata mai jos și documentul primit de la sursa care a dorit sa isi pastreze anonimatul!

Lista telefoane_10_07_2017

Pe PhoneArena articolul e scris de un român. Parcă GSMArena a cauzat niște probleme. Și eu am făcut confuzia asta la început.

Sony-uri cu scanner de amprente pe spate: http://www.xperiablog.net/2017/08/08/upcoming-sony-g83xx-and-g8441-phones-break-cover-first-live-photos/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Pana acum nu puteau lăsa scannerul de amprente funcțional în SUA, pentru ca o companie avea un brevet scanner de amprente în butonul Power.

Trimis de pe al meu D6503 folosind Tapatalk

Google Pixel 2 certificat de FCC (nume de cod G011A).

E produs de HTC, vine cu Android 8.0.1 si 64GB stocare interna, din care 21% e ocupat de OS si aplicatiile preinstalate.

2017-08-15_21-43-51.jpg

2017-08-15_21-43-28.jpg