Jump to content

Recommended Posts

Am citit acum câteva luni ca firewire la prima versiune era cel mai rapid si mai bun..n.am mai văzut pana acum oameni sa folosească portu ala da ma rog..

Am citit acum câteva luni ca firewire la prima versiune era cel mai rapid si mai bun..n.am mai văzut pana acum oameni sa folosească portu ala da ma rog..

Cand a aparut, da, atunci era. Multe camere video au / aveau si port firewire, la fel unele laptop-uri. Dar da, nu a fost prea folosit. Nu s-a gasit cine sa zica ca e "amazing" :D

USB 3.0 vs. Thunderbolt vs. FireWire Drive Transfer Speed Comparison

Salutari

Se pare ca Dragonul de foc s-a apucat din nou de treaba , iata noul 620 un SoC Octa-Core bazat pe patru nuclee Cortex-A72 si completat de altele 4 Cortex-A53,face miracole si ia la tranta pe marele fratior 810 din Redmi Note Pro sau varful Samsung Exynos 7420 ce sta la baza "marelui" Galaxy S6, cu ale sale 1.513 single cores sau 4.051 cu toate 8 activate, link, insa sa să sperăm că nu supraîncălzi :

http://www.nextpowerup.com/news/22039/snapdragon-620-cortex-a72-benchmarks-listed-on-geekbench/

I did! Aveam o cameră video și așa descărcam de pe dânsa. În timp real. O oră filmare, o oră descărcare.

trimis cu eforturi dupe tabloul nevestii

OnePlus 2!

multifunctional-wallet-case-for-oneplus-two-black_1.jpg

###########################################################

Ramos Mos1

Daca nu cunoasteti firma Ramos, aflati ca de regula fabrica tablete OEM, pe care apoi le ofera spre integrare (rebraduire) diferitelor firme, inclusiv romanesti..

Acesta este primul lor telefon, pe care s-ar putea sa-l vedem si in tara, sub logo Evolio, Allview, UTOK sau E-Boda!

16-150F9112243H1.jpg16-150F9112324637.jpg16-150F9112334301.jpg