Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   07/26/2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.

Recommended Posts

Eu bag mana in foc ca ramane cu omni balance cel putin pana la Z5. De la Z6 poate alt design

Nu, vor scoate cate un flagship pentru fiecare tara. Z4 in Japonia, Z5 in USA si la noi ajunge de-abia Z40. Dar nu-i bai, ca doar numele vor fi diferite

Sent from my LG G3-D855

582af3b6dd13f07.jpg_600x600.jpg

Imagine cu Vivo X5Pro ce ne arata mai exat despre ce este vorba legat de curbura ecranului acestuia. Telefonul vine cu display de 6 inch, 3GB RAM, baterie de 3500 mAh si procesor Qualcomm Snapdragon 615.

20150424_110040_8.jpg

O prima fotografie cu cele 3  telefoane inca nelansate de Huawei: Play 4C, Note Play 4C si Play 4C Max.  

Telefoanele vor fi anuntate la finalul lunii aprilie si lansate comercial in luna mai.

Interesant cum mai toti producatorii au sarit la 3 GB RAM. Bun trend. Sper ca si la categoria low-end sa se schimbe treaba si orice "rabla" sa aiba 2 GB RAM.

Sent from my LG G3-D855

O intrebare pe care tot vreau sa o pun de cand a aparut thread-ul asta: are mobilissimo o sursa proprie de leak-uri sau e doar un loc unde aduni zvonurile inainte de le publica pe site ?

Eu cred ca verifica foarte des niste site-uri dă leak-uri si pe cele mai interesante le postează pe sait..zic si eu...

Este vorba de informații și imagini în premieră pentru internetul RO/EN. Sursa fiind extrem de diversă. De la ponturi directe, la căutări în măruntaiele rețelelor de socializare, în special chineze.

Imagini noi cu presupusul smartphone Meizu fabricat in colaborare cu cei de la Nokia. E vorba de Meizu MX Supreme (posibil MX5). Din pacate nici de data aceasta nu am imagini cu spatele, care ne-ar edifica daca vom avea tehnologie Pureview! 

6428665df04bc5d.jpg_600x600.jpg

1774efa5da73716.jpg_600x600.jpg