Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Cam asta vreau sa fac.Astpet sa imi vina laptop-ul de la reparat ca sa pot sa fac apk-ul si sa le selectez pe cele care vor fi incluse in pachet.Am vreo 25 de widget-uri diferite si cu variatile de culoare am vreo 40.Daca as face pentru fiecare variatii a ajunge la vreo 60...Prima lansare va avea 30 de widget-uri si restul le tin pentru un update viitor.Nu le punvpe toate odata deoarece nu vreau sa ma stresez cu primul update..Adica sa nu am timp sa le fac si sa ramana neupdatata aplicatia.Asa pot sa fac primul update intr-o saptamana si intre timp mai pot face cateva pentru al doilea update.

Am uitat sa zic ca trebuie sa imi fac si un cont de paypal/visa ca sa configurez google wallet...

Dupa ce termin cu aia si invat putin despre cum se fac apk-urile o sa incerc sa mai lansez un zooper pack si poate dua aceea ma voi gandi la un icon pack,dar mai e ult pana atunci,Cred ca cel mai mult astept sa imi intre banii pe credit dupa prima luna :D Mi se pare super faptul ca voi fi platit pentru munca depusa.:) 

Un pret pentru aplicatie? Ma gandeam la 3.5 lei sau 0.90$.

Cand o sa vada toti ca e doar 1 leu, o sa o cumpere ca painea calda.

Si majoritatea is free..

Nu cu titanium , cu ES File explorer , n-am folosit niciodata Titanium . Nu mai fac asta..daca am nevoie de ceva cumpar , serios . 3-4 lei e un pret corect.

Ti ai facut cont de developer pe Google Play? Costa in jur de 99 de dolari, e lifetime.

Trimis de pe al meu LG-D802 folosind Tapatalk

Apropo, cam este un icon pack alpha...

f8df0e09bb5b1b0f9a321cf91b77ee04.jpg

Edited by Gabii

N ai pentru ce

Sheet ai scris intentionat?

Trimis de pe al meu LG-D802 folosind Tapatalk