Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Iti recomand G3 (cu toate ca o sa vina lumea si o sa zică ca sunt subiectiv) acum chiar il poti gasi la un pret foarte bun. Sincer iti spun ca atunci cand aud lumea ca zice de G3 ca are lag imi vine sa sparg monitorul sau telefonul , de cand a primit update-ul la 5.0 este 0 lag, fără sa exagerez se misca extrem de fluid ca un iPhone iar lumea care vb, vb fara sa stie exact cum sta treaba cu adevarat. Da, recunosc ca înainte pe când avea 4.4 avea un pic de lag dar acum cu toate ca ma repet este un telefon cu 0 lag si extrem de fluid . Ecranul, dupa parerea mea este unul foarte ok, daca schimbi si tema un pic o sa vezi ca este un ecran chiar luminos si bun.

Sent from my LG-D855

@Feri,

"Am uitat să precizez.....ecranul este sub orice critică.... " ce vrei sa spui cu asta?

Sper că ai dedus "sarcasmul".....

Vezi ce zice colegul meu @flu ;)

Total de acord cu el, mai puțin la faza cu lag pe KK, recunosc eu am stat doar 3-4 zile pe stock. În rest doar custom rom, indiferent de versiune ;)

Sent from my LG G3

Un video de anul trecut cu prima versiune de lollipop oficial pt LG

LG G3 cu Android Now HD 3.4 Lollipop:

Sent from my LG G3

Spre surprinderea ta nu emag are cele mai multe variante, cel puțin eu cand mi-am luat telefonul de la emag am vrut initial sa iau varianta gold dar aveau dor gri. E adevarat ca de atunci nu m-am mai uitat sa vad ce si cum.

Sent from my LG-D855

Nu stiam unde sa intreb asa ca: Credeti ca o persoana (eu) se poate obisnui cu dimensiunile unui Note 4?

Note 4 vs HTC 8X (ce folosesc amu')

Xkr7q2B.png

Edited by MMarius

Thanks. O sa astept lansarea G4-ului la noi si ma decid atunci daca e G3/ Note 4 sau G4. 

Daca exista cineva prezent care ar vrea sa ma conviga, sa vorbeasca acum sau sa taca pe veci!  :))

Sau mai bine asteapta cateva review-uri , am auzit ca s808 ar fi mai slab decat s805 si s810 , desi nu ar mai avea probleme cu incalzirea.

Si tinand cont ca au aceeasi dimensiune , cam acelasi pret , un stylus ar fi un avantaj , chiar daca nu-l foloseste+ca nu stii cum e cu stylus pana nu ai un telefon cu stylus.

Edited by Scootch98

Pai de ce ti-ai luat Note 2 , stiai ca n-ai nevoie de stylus inainte sa-l iei? N-ai de unde sa stii ce te atrage pana nu incerci :) , eu am touch sensibility si in fiecare zi sunt cu creionul pe el , inainte nu credeam ca ma vad cu un stylus in mana. Pe tine nu te-a atras , nici pe mine inainte sa-l incerc ;).

P.S. asa fac eu scor mare la Follow the line :)

Wtf , am zis ca orucine isi poate schimba parerea si daca n-ai avut niciodata stylus ti se pare wow , dupa ce il ai , ori iti place , ori nu-ti place.

Stie careva daca s-a mai lansat in Europa Motorola Droid Turbo? Eu pe ala l-as lua. Indeplineste absolut toate cerintele tale dar nu stiu daca a fost lansat in Europa. Cum spuneai ca poti lua din Germania, daca te incanta, poate pe acolo se gaseste.

Sent from my Moto G using Tapatalk

Edited by k_gula1985