Clicky

Jump to content

Deschidere magazin online si offline de telefoane

DaniArad

Recommended Posts

Buna treaba, dar nu crezi ca iesiti in pierdere? Sau reducerile vor fi de 1% din preturi umflate?

Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

In momentul de fata UTA joaca pe un stadion cu o capacitate de 1500 de locuri, ma indoiesc ca o sa cumpere toti produse de la noi.Nu umfla nimeni preturile, daca te uiti, preturile sunt la media pietei, plus ca livrarile se vor face in Arad, deci nu mai platim transport...

Nu m-am uitat pe site-ul vostru, doar am presupus ca nu-i chiar de colea sa oferi 20% reducere la un device scump. E de-ajuns sa vinzi 10 pe saptamana cu 20% reducere ca sa iesi in pierdere, daca nu ai adaos comercial mare.

Nu m-am uitat pe site-ul vostru, doar am presupus ca nu-i chiar de colea sa oferi 20% reducere la un device scump. E de-ajuns sa vinzi 10 pe saptamana cu 20% reducere ca sa iesi in pierdere, daca nu ai adaos comercial mare.

Sa ne intelegem :), se ofera pana la 20% reducere, evident ca reducerea mai mare se ofera la accesorii si probabil la TV-uri unde si adaosul e mai mare si la telefoane reducerea e mai mica, la fel si adaosul...

Asta e stadionul de rezerva, se face unul nou...tufisurile sunt de decor :D ...

@Andrei P. sper ca ti-ai dat seama ca eu sunt cel din stanga domnului care a castigat tableta...

Felicitări ;)

Anul viitor poate ai șanse mari să mă câștigi ca și client ;)

Că noi ne știm "virtual" de multă vreme.

Sent from my LG G3

Ala a fost fotbalist prin '90 si ceva la UTA, acum e director general.

Merci Feri, o sa iti aduc telefonul personal in TM :D ....adevarul e ca batalia e mare pe piata, dar speram sa venim si noi cu preturi bune la unele produse, cum e cazul lui M9 Plus in acest moment.

Pe langa asta caut cu spor un spatiu frumos in Arad pentru un magazin..sper sa gasesc ceva cat de curand.