Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Suntem destui posesori de masini, si ma intreb cati dintre noi folosim Car DVR. Acesta este un dispozitiv ce filmeaza traseul/drumul pe care il parcurgem. Demult am vrut sa cumpar acest dispozitiv si

Prima plimbare cu camera in parbriz. Inca n-am suport special cu surub dar am adaptat ceva din niste elastice de bani si un suport de telefon. Important e ca nu vibreaza Referitor la calitate, rezol

Da, amonte. Ai scapat ca prin urechile acului. Si nu de cascheta ziceam. Daca si in topicul asta puneai mancare, te duceai in aval

Posted Images

• 2 weeks later...

Salut.

O întrebare, cu ce editezi filmările si aici ma refer mai exact cu ce le tai?? Am o gramada de filmulețe si as vrea le pun pe YouTube da sa pun doar momentul important din filmare si nu am gasit cu ce pot tai din filmare dar sa nu pierd din calitate ca am mai încercat cu anumite programe dar mereu doua editare pierdeam calitatea.

Folosesc camera pe masina de un an si ceva, pentru început am avut un http://m.emag.ro/camera-auto-dvr-car-vision-gp313-dual-cam-hd-5381196578965/pd/D4XX6BBBM/ ( eu am dat 150lei de pe ebay, nu cat cer nesimtiti astia de la emag) doar ca dupa un pic nu mai funcționează cum trebuie, mai exact după ce filmează 3-4 min se blochează cam 3 min si apoi își revine. Acum în momentul de fata am pe maisna http://www.foxoffer.com/sj4000-full-hd-waterproof-action-helmet-camera-p-659.html#.VRkGmtD6jqA

, stiu ca o sa ziceți ca e un fake dupa go pro dar vreau sa va spun ca e unul foarte bun din toate punctele de vedere si sunt foarte mulțumit de ea.

Sent from my LG-D855

Eu am folosit video Pad, dar nici ăsta nu este "free". Adică te lasă un timp apoi.....cere bani.

Parcă și Windows are așa ceva, movie maker sau cum s-o numii...

Sent from my LG G3

Foloseste camtasia , e trial 30 de zile , iti faci treaba cu el , e simplu de folosit.

De acord cu tine.

Sunt multe softuri care îți dau trial o anumita perioada. Eu vreau unul care este Free....daca înțelegi ce vreau să spun....

Știu, există metode mai puțin........ortodoxe....dar nu este cazul să mă exprim pe forum :)

Sent from my LG G3

În acest caz voi apela, la nepotul meu....

Sent from my LG G3

Pai il instalezi 30 de zile , dupa il reinstalezi.

Și nu te recunoaște după IP?

Întreb deoarece nu le am cu astea....

Așa și Windows as putea instala o dată la 30 de zile....

Glumesc :)

Sent from my LG G3

Nu te recunoaște nimeni după IP...

Instalezi un antivirus gratuit care să aibe firewall sau un firewall...

Blochezi accesul aplicației la net.

Easy!

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

F bun. Eu am cu licență versiunea 10 care codeaza cel mai rapid filmările mele cu GoPro.

Descarc și asta... Mersi @Innoxius

Sent from my LG-V500 using Tapatalk