Clicky

Jump to content

Recunoasteti telefonul ?

Recommended Posts

Samsung S5 ?!...

Multumesc mult, stimate coleg ! :))

Eu urmaresc mult reallifecam si acolo este o familie care au acest telefon... se joaca pe el extrem de mult si rezista bateria foarte bine...

De fapt eu sunt uimit cum pot sa abuzeze telefonul asta in asa mod si totusi rezista asa eroic...  ca un tanc sovietic ! :)))

Cred ca am fost inteles gresit...  :(

Nu am contestat ca nu este S5, dar nu stiam ce inseamna S5... Si am intrebat daca este Samsung S5 sau alt S5..

Imi cer scuze pentru neintelegere... :(

Am spus mai sus de ce am vrut sa stiu.. pentru ca imi pare extrem de rezistent si pentru ca bateria lui tine foarte mult...

#mod critic de artă activat

În această fabuloasă peliculă de o frumuseţe rar întâlnită avem o expunere ideală de produs plasat strategic în contextul macro-economic al timpurilor noastre. Cum ar fi spus şi marea poeată naţională Nichita Stănescu, "fără bani din product placement filmul este notoriu faliment ". Aruncând un ochi asupra spaţialităţii dispunerii obiectelor în plan tridimensional observăm că telefonul este singurul plasat perfect vertical în contrast cu piciorul scaunului, fapt de unde deducem subtila intenţie a regizorului de a spune că S5-ul este al 4-lea picior la scaunul care susţine vertiginos dezvoltarea pe plan psihosomatic a generaţiei millenium.

#mod critic de artă dezactivat