Clicky

Jump to content

Samsung Galaxy S6 - discutii generale

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Iata si Hands--ul realizat ii de Claudiu la Barcelona:  

Am fost posesor si de Samsung. Nu am aruncat cu pietre, am zis ca daca încărcarea dureaza mai mult de o ora nu e wow deloc, cum ai spus tu. Cat despre card, odata cu Android Lollipop, pot fi instalat

Te mănâncă degetele Răzvane? Abia ai dat N3 ul și ai ajuns cu 4 în buzunar si vrei sa părăsești gașca cu palete?   Sent from my SM-N910C using Tapatalk Sa vedeți acum. Albastru e cam mov de fapt ,

Posted Images

• 1 month later...

Am primit de la muncă un S6 albastru în locul vechiului, dar bunului BlackBerry Bold. Ceva recomandări? Arată bine într-adevăr, l-aș băga într-o husă, mai ales pentru că nu e al meu și vreau să-l mențin cât mai bine.

Se pare că husele le vom primi tot de la muncă :D Am ales una destul de ok de pe site-ul agreat de firmă (husă electro transparent) + o folie din sticlă securizată.

E o senzație ciudată să țin S6 în mână, pentru că am trecut de la Nexus 5 (care e cam de dimensiunea lui S6, 4.95 inci) la G4 (5.5 inci) și acum revin la 5.1. Momentan se mișcă bine, a primit și OTA, sunt cu securitatea pe 1 Mai 2016. Nici nu se pune problema rootării, pentru că nu folosesc telefonul pentru altceva decât pentru muncă.

• 3 months later...