Clicky

Jump to content
Szilárd Ervin Szőgyenyi

Vă puteți seta în profil telefonul pe care-l dețineți!

Recommended Posts

Am făcut posibil ca să vă setați în profil modelul de telefon pe care-l dețineți. În caz că aveți mai multe, treceti-l pe cel de care sunteți mai mândri! :))

În colțul din dreapta sus dați click pe numele de utilizator - > My Profile -> Edit My Profile și jos de tot aveți opțiunea de complectare (vezi imaginea).

4-10-2012 9-43-35 PM.jpg

O,Doamne,dacă aveam Desire mă măritam :)) (just a joke!)

Nu face glume de-astea pe un forum cu "tocilari" (geeks).

Printre putinele sau singura persoana de sex feminin de pe aici sau mi se pare mie :D? Oricum site-ul va avea succes, iar persoanele noi vor creste din ce in ce mai mult :D.

Dupa cum am observat este singura persoana de sex feminin pe acest forum,sper sa fie mai multe.... :wub:

Doamnele sunt mai putin preocupate de telefoane, nu conteaza f tare ce au in burta ele...telefoanele, sa nu cumva sa se inteleaga aiurea :P

De obicei, conteaza forma si culoarea telefoanelor...

Sper sa mai vina si alte domnisoare, pt ca unde este o femeie...se infrumuseteaza acel loc...

Nu stiu daca e si cazul forumurilor, desi asa ar trebuie sa fie.

:)) ne dam la domnisoare.. Le scoatem in oras la un pahar de Android. Mesersmith daca te afla nevasta ca vrei doamne pe forum.. iti taie netul ^_^ (asta in cazul in care nu esti divortat)

E foarte greu pentru nevasta mea sa-mi taie netul sau orice altceva.

Si nu am spus ca vreau domnisoare pe net, ci ca e normal sa fie cat mai multe, ele de obicei, infruseteaza locul in care se afla.

Faza este ca vrei sa fi in tema cu fetele.. deci deranjant pentru vizualizarea nevestei tale daca ar vedea postul :D

Chiar nu cred ca forumul asta este pt a agata femei.

Nu mi-am propus asta si nu stiu cine este Bianca si probabil ca nici nu voi sti.

Nu asta e scopul forumului astuia.

Eu sper sa se poarte discutii civilizate si, pe cat posibil, scrise in limba romana, lucru care scartaie destul de tare pe aici.

wow :blink:

E cazul să mă retrag de pe aici?

Eu intru pe aici pentru că sunt fan android și îmi place să știu totul+noutăți,în niciun caz să "agăț" sau ceva de genul(cum bine știți unii dintre voi cu care am vorbit în particular).

Dacă e,să zic și eu că mai bine îmi făceam id Cosmin10 :))

Nici vorba.

Era doar un raspuns vis-a-vis de o presupunere falsa a unui coleg.

Eu nu am discutat niciodata cu tine in privat, desi sunt convins ca incercari de-ale colegilor in ceea ce te priveste, au fost.

Eu sunt de parere asa cum am mai spus, ca orice loc unde exista femei, parca e altfel, mai bun, mai frumos.

E doar o opinie.

Edited by mesersmith

wow :blink:

E cazul să mă retrag de pe aici?

Eu intru pe aici pentru că sunt fan android și îmi place să știu totul+noutăți,în niciun caz să "agăț" sau ceva de genul(cum bine știți unii dintre voi cu care am vorbit în particular).

Dacă e,să zic și eu că mai bine îmi făceam id Cosmin10 :))

Stai linistita,nu trebuie sa te retragi.

Dar mai sunt si unii baieti...care au chef de glume..asta ca sa ma exprim frumos.

Bianca, esti singura pata de culoare de aici (a se citi singura fata). Nu renuntat, ignora remarcile mai pretentioase. Poate mai sunt si alte fete, insa nu sunt active. Poti sa-ti schimbi numele cu care apari pe forum, ID-ul de logare ramane acelasi, dar n-o face :)