Clicky

Jump to content
Szilárd Ervin Szőgyenyi

Site-ul Vodafone Romania functioneaza extraordinar de bine!

Recommended Posts

black_alienware, trimite-mi prin mesaj numarul tau de telefon si fac cateva verificari. Seara frumoasa!

I-am trimis nr de telefon lui Tudor si totul s-a rezolvat. Acum site-ul functioneaza asa cum ar fi trebuit sa functioneze iar contul meu este ok din toate punctele de vedere.

Multumesc Tudor si tine'o tot asa !

OK, foarte bine ce face Tudor si ii multumim. Dar nu mi se pare normal ca problemele de genul acesteia sau cea cu pre-pay-ul de Rusalii sa se rezolve "prin interventii", fie si atat de amabile ca cele ale lui Tudor. Normal ar fi sa se rezolve pe calea normala (suport clienti). Ce fac cei care nu intra pe forumul acesta sau cel oficial Vodafone ? Cum se rezolvau PANA la aparitia acestor 2 forumuri ? Oricat de mult si-ar da interesul Tudor, ceva nu e in regula la Vodafone (din acest punct de vedere). Ma repet, eu n-am avut nici o problema cu ei, la fel ca mesersmith am abonament de grup pe firma si dau o caruta de bani (cel putin pentru mine e o caruta) si suntem tratati total diferit. Si nu vreau sa cred ca e din cauza ca eu sunt in Timisoara si el in Calarasi.

Pana a intra pe acest forum, numai dumnezei si sfinti imi ieseau pe gura, ori de cate ori auzem de Vodafone.

Aici am vazut ca Tudor mai rezolva dintre problemele unuia sau altuia, insa asa cum spuneai si tu, daca lucrurile ar fi fost ok la Vodafone, Tudor nu ar fi avut de ce sa intervina.

Nu e normal.

Cand o sa-mi expire contractul, poate sa vina Vodafonul cu sapte S3-uri moca si tot nu mai vreau sa aud de ei.

O sa trec fara sa clipesc la alt operator, desi aici in sud e o mare problema: 90% au Vodafone.

Faza e ca de ceva ani mi-o tot trag baietii, prin diferite forme, ceea ce demonstreaza foarte clar ca eu sunt un MARE dobitoc, dar si ei sunt niste gunoaie (ma refer aici numai la cei care impun politica Vodafone, cei care imprima directia acestui operator si a celor care nu inteleg ca fiecare client e important, salariile alea de mii de euro ale plimbatorilor de hartii, de la prosti ca mine vin).

Ar fi bine sa-si aminteasca ce spunea Ford: salariul nu-l plateste patronul, ci clientul...

Hei Ono Bogdan! Nu ar trebui sa dureze atat. Poti sa imi trimiti daca doresti un mesaj privat cu numele de autentificare in MyVodafone si voi face cateva verificari.

Tudor.