Clicky

Jump to content
MMarius

Moderatori

Recommended Posts

Ce-ar fi ca... moderatorii sa dea ban/ warnings etc? Prea mult off-topic e pe mobilissimo.ro

Vreti sa fie un forum casual sau unul din care cel mai mult ai putea sa inveti? Eu as alege cea din urma varianta.

Avem nevoie de reguli. Voi ce ziceti?

Srs.. Da, e un pic de off topic, dar cum zicea Vlad, aci te simți foarte bine, indiferent dacă ești membru sau doar vizitator..

Ar fi(i) prea monoton sa nu mai facem niște glume prin zone cu seriozitate ridicată..

Forumu asta cateodata parca e un concurs de replici.. Care o da mai bine, dar e genial.

Ce? Vrei sa fie ca și Softpedia?

Eu nu.

Dacă nu mă înșel puteam chiar pe @Adrian să-l avertizez pt un topic deschis doar cu postarea unui link. Sau greșesc?

Stai liniștit, dacă se depășește măsură.....se intervine ;)

Sent from my LG G3.

Știu că tu erai.....

Dacă luai un warn.....îți convenea?

Încercăm să păstrăm o stare de "spirit" plăcut pe acest forum.

De Softpedia nu discut, acolo sunt moderatori și moderatori.....cunosc acel forum foarte bine.

Sent from my LG G3.

Guest Deio

Daca vreti cimitir, se poate. Dar sa nu va para rau ulterior :ph34r:

Cand cineva sare calul, il dam jos de pe el, sau il atentionam. Exista reguli, lumea nu le prea respecta, le reamintim, dar nu as vrea sa fim "1984 Mobilissimo".

Oamenii vin de drag la noi sa ii ajutam, cine nu se integreaza, nu il dam afara, pleaca singur. Ne-au spurcat multi, ne-au zis ca picam, ne-au facut in fel si chip, dar crestem in continuare :D

Exact,dacă vrei să rămâi trebuie să faci față primului val de glume la adresa primului tău post și la cele ce vor urma, apoi să începi să faci tu glume despre alții :))) Așa devi membru, e un fel de propa.

Edited by Andrei P.

La primul meu post n-a glumit nimeni... :/ #feeling sad http://forum.mobilissimo.ro/index.php?/topic/4075-schimbarea-dpi-ului-pe-android/

Edited by Liviu Rosca

Man, crezi ca eu sau alții stam aici pentru telefoane? Eu am p5quad. E moarta secțiunea aia. Dar nu, eu vizitez non stop forumul datorita acestui off-topic. Îmi place sarcasmul... Ma declar vinovat!

Consider ca aici pot învața ceva ținând cont ca aproape toți cei de pe Mobilissimo sunt mai în vârstă decât mine...

Via Tapatalk