Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Nici eu nu știu....... :(

De la magazin mi-au zis că durează 2 săptămâni, deoarece au fost foarte multe comenzi. A fost o ofertă gen 19% înapoi și foarte multă lume a profitat. Și da, multă lume a ales finanțare mai ales dacă nu plătești dobânzi......

În cazul meu 10 rate de 43 euro, iar telefonul a costat 430 euro.

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

Åži da, cui îi intră S-pen-ul in sânge, adio, nu mai scapă.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Nu o sa-i duci lipsa s-pen-ului?

Dacă LG o ține tot așa, prevăd că în anii următori ma vor avea de client.

Tie-ti trebuie asa mult timp sa-ti dai seama ca si acesti Kore'ni sun la fel ca ailalti...pe mine m-au lamurit cu Optim 2x primul dc al android'lui apoi cu Nexus 4 si de 5 nu mai zic, m-a facut de multe ori sa renunt la multe...pana'n toamna daca-l prind la ~ 1200 lei... mi-l adjudec, G2/G3 sunt SF-ri pentru mine :(

PS: Note 4 fara pen = macaroana fara sos, avion fara motor, bicicleta fara lant, om fara cap :)

Sent for my Mototola XT1033 using Tapatalk 2

Edited by reflavius

Guest Deio

Cutia nu pare reala, telefonul nici atat. E cam patratos si pare a avea rama metalica. E prea patratos si mult mai urat ca Note 3

Samsung are cutia aceea ecologica de culoare bej sau crem.

Poate si-au schimbat ambalajele, din nou?

Guest Deio

Ceva nu este in regula. Photoshop nu mai functioneaza?

Primele 2-3 imagini arata spatele in relief la mufa USB si urmatoarele arata ca e plat? Iar camera nu arata in relief asa stramba. Cineva s-a straduit tare sa randeze ceva? :))

Clar doua variante. Si inelul din jurul camerei este diferit la cele doua variante. Probabil bulgarii au citit comentariul tau de pe site legat de ridicatura USB si au refacut "leak-ul", uitand sa stearga cele vechi :))

Nu cred ca e the real deal. Din cate stiu eu, Samsung au primit o certificare eco-friendly bullshit pentru ambalajele lor reciclabile. Nu cred ca renuntau la modelul cutiilor in care au venit S4 si S5. Si cifra 4 de pe cutie pare destul de dubioasa. Asta ca sa nu mai zic de faptul ca si telefonul ala patratos nu prea pare a fi real.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Guest Deio

Cum sa ii lipseasca? Dar stalpul acela de metal din spate cu urechea de prins lant, ce e? :)) E facut sa il securizezi, nu gluma :D

post-13157-140801279547_thumb.jpg

Astea par mai normale . Eu ma astept la 3 gb ram , procesor S805 , fingerprint scanner , un design diferit si poate mai lucreaza la optimizare (speranta moare ultima) .

Trimis de pe tableta .

Îmi revine obsesiv aceeași întrebare, evident, retorica, în minte: oare ce telefoane au cei din conducerea Samsung? Chiar nu vad ca de câteva generații de flagship-uri, lag-ul e prezent permanent? Poți să-ți reglezi ceasul după el.

Dacă nu era Yandex launcher, eram demult in curtea LG.