Clicky

Jump to content

Discutii despre Note 4

Recommended Posts

Pai nu pot sa zic mare lucru. Scos din priza la 6:30, acum e 20:40 și am 3h și 2min SOT( mai are 34% baterie). Am folosit datele aproape toată ziua, deci zic ca destul de bine. Aștept sa mai fac câteva cicluri de încărcare, asta e de abia primul. În rest e la fel.

De ceva vreme, telefonul meu a capatat vointa proprie si a luat-o complet razna.

Pe langa faptul ca uneori imi spune pentru foarte scurt timp cum ca a pierdut reteaua, face si un fel de restart aiurea. Mai mult e un fel de log off, adica nu se duce in primul screen, acolo unde scrie cu alb pe negru Note 4 si nu mai stiu ce, restarteaza doar pana la logo-ul ala colorat si animat, unde scrie Samsung in elipsa lor.

Mai mult decat atat, se pare ca nici nu mai sunt auzit corect, cica ma aud complet intrerupt, cu zgomot de motoare diesel, etc.

Pare cam clar ca e ceva pe transmisie, modem, naiba sa-l ia.

Nu i-am facut root niciodata, doar update-urile de la Sammy.

Am pus totul de curat de doua ori si nu se astampara.

Presupun ca n-a mai patit nimeni asa ceva, pentru ca de citit, recunosc ca nu am mai avut timp s-o fac aproape deloc, munca asta m-a omorat de tot.

Eu am folie de sticla care sta ca c**u, dar husa am de aia s-view sau cum se chiama, o tin de cand mi-am vandut UAG-ul, care proteja super, dar nu m-am putut obisnui cu marimea husei...

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Eu cata sticla(nu Absolut) nu am aplicat pe geam, nici una nu a stat bine, am avut si folie obisnuita, dar gaseam cate o folie de sticla noua si o schimbam, si tot statea aiurea, cand revin in tara aplic una obisnuita si "gata fata"!

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Sticla asta: https://www.mobiledirect.ro/sticla-securizata--tempered-glass--samsung-galaxy-note-4-de-la-nillkin_iz2s2v2s2.html

O am eu. Foarte buna. Atat de buna, incat nu am nici o zgarietura pe ea si doar 1 am spart din neglijenta pana acum, dupa ce am aplicat zeci in decurs de 1 an.

Poți sa faci o poza la telefon? Vreau sa vad cum stă pe margine.

Sent from my SM-N920G