Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Guest Deio

Eu am boala de la HTC TyTN II sau Orange SP V3000 si Am avut Nokia 5800 Xpress Music (tot stylus).

Cand a aparut primul Note, am sarit de pe bloc pe el :)) Am fost atat de incantat de el, incat l-am pastrat mai bine de un an. Asta e mult pentru mine :))

Dar anul asta cu Note 4 sper sa ma calmez, doar daca prind ceva ocazie sa il schimb pe al meu, altfel nu vad sensul.

Am uitat sa zic ca am bagat boala si in primar :))

A venit un reprezentant sa cumpere un telefon pentru ca il cunoaste pe director si noi nu vindem telefoane si am vorbit eu sa ii transmita primarului de Note si atat am insistat ca e "ce trebuie" incat l-am convins pe primar si l-a pus pe om sa i-l cumpere :))

Mai trebuie pe presedinte (care o fi :D) pe Papa si pe Dalai Lama :))

Eu am boala de la HTC TyTN II sau Orange SP V3000 si Am avut Nokia 5800 Xpress Music (tot stylus).

Cand a aparut primul Note, am sarit de pe bloc pe el :)) Am fost atat de incantat de el, incat l-am pastrat mai bine de un an. Asta e mult pentru mine :))

Dar anul asta cu Note 4 sper sa ma calmez, doar daca prind ceva ocazie sa il schimb pe al meu, altfel nu vad sensul.

Am uitat sa zic ca am bagat boala si in primar :))

A venit un reprezentant sa cumpere un telefon pentru ca il cunoaste pe director si noi nu vindem telefoane si am vorbit eu sa ii transmita primarului de Note si atat am insistat ca e "ce trebuie" incat l-am convins pe primar si l-a pus pe om sa i-l cumpere :))

Mai trebuie pe presedinte (care o fi :D) pe Papa si pe Dalai Lama :))

Asa ziceai și cu Note 3.

Sent via iPhone with Android 6.3 on board

Atenție posesori de note, indiferent de număr. Cică vi s-a lansat o concurență de neîntrecut. Acum știe și landscape. Asta e maxim!

Sper că dintre posesorii de șlapi de aici, nu vor pleca foarte multi către...cum îi zice?...iphone 6?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

cu "șlapii "mei din familie (un2 și un 3)nu fac decât sa iau la șuturi prin livadă ,"merele" căzute și nemâncate de guzgani/impresari:P

Impresari=maneliști care "are" impresii:)

Edited by Kali

O sa ma apuc si eu de sportul asta, ca am un 1, un 2 si in curând, un 4. Sa fie de ajuns? Că-s multe panarame din alea pe planeta.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Te ajutam eu.... Dar la noi în familie după data lansării, în loc de wow își schimba Daddy telefonul și noi le rotim.... S-a auzit Pfffff anul asta schimbam televizorul de jos cu unul nou.

Asa ca roagă-l pe Mosu' de un N3:)

Edited by Kali

Guest Deio

The Verge sunt cei mai milogi din lume. Atat de milogi si de afiliati, incat ar scrie orice. Sunt fosti angajati de la Engadget care si-au facut propria publicatie.

Eu nici nu le citesc review-urile. :P

Mutat in forum Note 4. Nu mai puneti linkuri ce tin de forum la Cafenea

Guest Deio

Incercati sa puneti in topicele dedicate. Avem sute de posturi la Linkul Zilei. O sa il facem bloatware ca TouchWiz. :P Asta vreti?

The Samsung Galaxy Note Edge in fact will not be available in most of Europe, we guess that Germany is among the lucky few.

http://www.gsmarena.com/galaxy_note_4_coming_to_the_uk_in_midoctober_note_edge_is_not-news-9648.php

Guest Deio

Oricum nu mi l-am dorit. Eu il vreau pe cel clasic cu Snapdragon 805. Nu ma vad sa folosesc ecrane pe lateral fara sa apas ceva si husa aia gen buletin de pe vremea lui Ceasca nu voi folosi niciodata.

Note 4 ca si pe 3, cu husa TPU si folie antireflex, chiar daca mai reduce din vizual.

Cand vor fi bani, sau il vand pe @reflavius si imi iau vreo 2-3. Doritori? :P

Guest Deio

Ce conteaza ce stie? Nu e de pe planeta asta. Il duceti la History HD la Tsoukalos si toate intrebarile lui vor avea raspuns :))