Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Cameră șukară de selfie , dar cea mai importantă 16 MP OIS  :))  despre care nu a vorbit mare lucuru 

Aviable in selected Markets ,poate noi nu pupăm Sammy Note Edge

Cu siguranta nu suntem pe lista aia :)) poate doar pe alte parte sa vina la noi

Gear S pare genial, dar nu stiu ce OS ruleaza. Daca e Tizen, sucks. Daca e Android Wear, ar fi tentant. Si nu stiu ce autonomie va avea, avand in vedere ca are wi-fi si 3G

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Era ceva  aparat de  Realitate Virtuală pe nintendo in anii 90 care după 30 de minute dădea dureri de cap , sper că Sammy să facă o treabă mai bună .

Guest Deio

Edge va veni in Romania, prin QuickMobile, cu siguranta. Si Note 4 vor avea primii. Remember ca Emag cumpara de la ei?

Doar mie mi se pare o prostie Gear S?

Pentru Sp1tfire :

Ecranul e prea mare. Da, rulează Tizen. Am văzut când a deschis meniul în timpul prezentării și nu era Android Wear. Google l-a făcut necustomizabil, deci îți dai seama repede dacă rulează Tizen sau AW. Îți spun din proprie experienta ca un ecran mai mare de 1.6 inch pe un ceas e caraghios și mai mic e inutilizabil.

Cat despre Note 4, mie nu îmi place. Same shit cum ziceam.

M-am uitat la vreo doua hands-on-uri și încă pot sa fac pariu ca Nexus 5 se va mișca mai bine ca el. Chiar nu am emoții. Touchwiz a rămas la fel.

Edge ala e o prostie. Sa înțeleg ca ma obliga sa îl țin în mâna stângă?

Aștept sa vad ce scoate și Apple, chiar dacă nu sunt interesat de nimic. :D.

Anul asta arunc cu privirea.

Mie imi plac ceasurile cu ecran mare, nu capacele de bere. Nu cred ca il voi cumpara oricum, pentru ca preturile ceasurilor smart mi se par nejustificate, dar nu m-ar deranja sa primesc un Gear S cadou.

Guest Deio

Voi cat ati crezut ca va costa Note 4? 299$ :)) ?

V-am spus din vara ca va fi peste 800EU. La noi in Romania va fi peste 3500 la inceput, apoi abia dupa vreo 6 luni va mai scadea putin.

Cred ca nimeni nu se astepta la mai putin, foamea de profit a lui Samsung creste proportional cu numarul de gimmicks pe care le baga in telefoane

Ma uitam la un hands-on si constatam ca marginile parca sunt stilul Iphone 5s; capacul de pe spate pare mai bulky, nu are "cusatura" aceea ca la N3 si chiar nu e lasat in jos spre margini, cum e la N3, fapt ce ii dadea un aspect mai slim, mai ales din profil.

Edit: @Deio: ma asteptam, vroiam doar sa punctez ca nu merita sa trec de la N3 la N4 cu 800E. :D

Edited by steff195

Gata și cu Sammy ,dar Note 4 e mai mult un Note 3S că nu este atât de diferit față de 3 plus că a fost mai mare evoluția de la Note 2 la 3 decât 3 la 4 .

Guest Deio

E frumos. E mare, are aceeasi baterie cum banuiam, eu totusi credeam ca ii pune macar cu 100mAh, ca sa nu comentam, deci va avea autonomie cu 1h in plus la utilizare medie, nu directa :D Adica in loc de 2 zile, va avea 2 zile si 1h  :))

E scump. E cu bentita de metal, vorba lui Sp1tfire si are o gramada de inutilitati in el.

Sper ca s-au pastrat: LED RGB, barometru, Irda, termometru si ce mai avea N3.

sincer , imi place note4 si pana la urma au adus anumite functii mai ales la S pen mult mai utile ca cele de pana acum . Camera cu OIS eu zic ca o sa isi faca treaba foarte bine , iar in rest pentru mine totul este ok si imi place , astept sa vad cu adevarat la ce pret o sa fie adus la noi si cred ca-l voi cumpara DAR mai intai sa vad si pe sony z3 in actiune si maine pe HTC desire si apoi ma decid exact . Pentru mine o sa fie un salt mare de la note 2 la note 4 iar faza cu lagul eu cred ca nu or sa mai fie probleme acum ramane de vazut.

aaa si inca ceva eu zic ca un note 4, z3, g3 , htc il poti face sa fie un google phone dar invers nu .

Acum citesc pe twitter si vad ca e primul telefon cu UV senzor. Recomandat sotilor cu consoarte usuratice, pentru a vedea pete albe pe tenul sotiilor

Guest Deio

Doamne fereste, senzor UV? Sa inteleg ca Samsung are grija de tenul meu si nu doreste sa ma bronzez prea tare? :))

Guest Deio

Asta e mana unei femei. PR, sefa marketing, nevasta CEO-ului, nu stiu dar e mana unei femei.

Soc! Galaxy Note 5 va fi dotat cu un senzor de cantar! Te vei urca pe el sa vezi daca ai slabit 1gram sau daca ai pus ceva kg pe tine. :)):)) :))