Clicky

Jump to content

Recommended Posts

De fapt , daca ar merge as reusii sa platesc si eu factura , sunt cu o luna in urma si mi-a oprit abonamentul ..mai am de asteptat pana sa-mi pun ideea in aplicare .

Ai putea sa iti iei un micut job, impartit pliante, spalat vase la restaurant, etc. Sau sa faci ceva productivitate pe pc, telefon ( sa bagi custom rom-uri etc etc) cred ca ar fi mult mai ok decat asta :D. Din cate stiu eu chiar daca bagi tu parola sunt posibilitati sa o afle..

Edited by Mihai Adrian

Huh, România nu-i ca Franța..

Nimeni nu te angajează dacă nu ai minim 18 ani, sau dacă te angajează, își bat joc de tine patronii. Eu am pățit-o cu un retard, recomand sa nu te angajezi dacă nu ai 18 ani.

Bine, acuma dacă îl cunoști pe posibilul patron, da asa, foarte bine,aici te poți angaja, altfel nioc

Edited by Sebi

@Sebi, eu la 14 ani am gasit un magazin gsm care se ocupa cu mai multe si cand am vorbit cu baietii de acolo chiar au fost seriosi, daca te chinui poti sa gasesti, nu sunt toti rai. Btw, atunci tot are o idee de la mine :D.

Magazinele GSM din ro ? Sunt atat de multe...cei seriosi lucreaza profesionist , nu stau ei sa ma angajeze pe mine. Cam pica faza cu hotspot-ul , e ceva smecherie pe care o fac astia de la mine din clasa (cine are cartela Vodafone) si isi iau net nelimitat de la Vodafone ..nu stiu cum , nu ma intrebati..n-am smartphone.

Confirm cu magazinele gsm si IT in general. Îi doare-n cot că știi toate specificatiile sau ca ai avut blog de IT 3 ani. Angajează cofetari care-mi citesc după etichetă când întreb ceva. Cofetarii ăia au experienta palpabila cica... Pățit.