Clicky

Jump to content
Mihai

Evenimentul zilei

Recommended Posts

Daca vine udrea,il vreau pe basescu la transporturi. S-au miscat prea bine astia acum cu autostrazile. Nu mai e aceeasi senzatie cand intri pe autostrada! O sa rad un bebelus de bere sau ma duc in barurile alea unde au dozatorul la masa si bei pana crapi :))

Sent from my D5803 using Tapatalk

Am căutat aseară la TV o transmisiune. Cine a dat la TV meciul?

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Mai sa cred ca exista barbosul din norisori, dupa ce am citit stirea asta. E probabil singura stire buna despre el.

http://www.theverge.com/2015/12/17/10393288/pharma-pariah-martin-shkreli-arrested-on-suspicion-of-securities-fraud

Sent from my LG G3-D855

LIVE VIDEO GRATUIT, AICI | Norvegia - România, semifinala Campionatului Mondial de handbal feminin, la ora 21:45. 

http://www.dolce-sport.ro/sporturi/handbal/norvegia-romania-handbal-live-video.html

Dați naibii ăștia de la Google Maps. Azi s-a anunțat că de la 19:00 se dă drumul la circulație pe A1 Timișoara - Lugoj. Ieri verificasem harta și nu apăruse porțiunea, acum, cu o oră înainte de deschidere, apare. Nu pot să verific Here, că-s pe telefon și din browser mă trimite în aplicație.

Da, cum ma asteptam, Here nu stie. Probabil ia in considerare doar portiunile la care se taie panglica in campania electorala :D