Clicky

Jump to content
Mihai

Evenimentul zilei

Recommended Posts

Lucian Mîndruță a postat pe fb chestia asta cred ca acum 2 ore..

Eu m-am pus în situația ucrainienilor pentru câteva momente..

Le-aș fi cerut un cuțit la aia. Atâta tot.

Profa de engleza are o prietena care e psihiatru în state și i-a zis ca americanii după ce vin din Irak, Afganistan sau alte tari d-astea unde e război, au 6 luni de tratament pentru recuperare. Multi care vin din război devin niște alcoliști și niște drogați.. Multi ajung sa se omoare pentru ca nu mai suportau. Acolo se întâmplă niște lucruri inimaginabile.

Sa vezi cu ochii tai ca un coleg moare în fata ta și când te gândești ca tu poți fi următorul, e teribil.

Ce ne facem? Cica AllView a anuntat ca scumpeste chinezariile, din cauza cresterii dolarului. Dupa ce am economisit atatia ani sa-mi iau un produs Allview, acum vor sa le vanda la pret de flagship

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

Pfai, tocmai acum cand au inceput sa-mi placa produsele romanesti, apropo daca este firma romana de ce se scumpesc?

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Pai probabil ei platesc in dolari comenzile facute la fabricile din China. Cum dolarul a crescut, vor sa creasca si ei preturile, sa le ramana acelasi profit.

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

@Innoxius, cum era ala? Fondu de care nu știe nevasta? Ala ce tot ziceai tu de el într-o vreme..

Doar mie mi se pare ca Minsk de acum e Munchen de atunci ? Parca o si vad pe Angela coborand din tren (ma rog, avion) si fluturand hartia "Am infrant". Ciudat, Google Translate nu stie sa traduca in germana :D