Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Telefonul perfect... Deci nu credeam ca o sa vina ziua in care o sa zic asa ceva dar LG+ANDROID RULZZZZZ.

Pe bune, voi ce credeti? Daca e la acelasi pret cu G3, clar renunt la shawarma si la orice alte lucruri efemere ca sa mi-l permit!

Edited by Adrian

@Scootch98, 

e o paleta care nu se sparge ca si ipaleta, are functia de a se indoi si care arata refreshing IMO.

Pfff. Si eu care credeam ca o sa ma multumesc cu M8/ G3 anul asta.

Edited by Adrian

Și mie îmi place design-ul G Flex-ului. E un pas mic dar un pas înainte spre device-urile flexibile din viitor.

Îmi place că producătorii și-au dat seama că specificațiile vând până la un anumit nivel iar ca treaba să fie bună trebuie să mai adaugi ceva special. (un design premium, un display curbat, un display flexibil, butoane pe spate, etc)

@Adrian , sa inteleg ca nu poti sta cu un M8/G3 in 2015 ? Ce , e prea vechi ? Am vazut oameni cu iPhone 3gs , 4 , s2 , s3 si nu mai mor . Eu am samsung keystone 2 , nici jack pentru casti nu are ...si sunt inca viu .

Omul e entuziasmat de telefon, precum sunt și eu pentru că arată foarte reușit la prima vedere și e ceva interesant . Aia cu indoitul e cu totul altceva, să fim serioși.

Legat de preț, se spune că va costa mai mult decât G3-ul.

Edited by Andrei P.

Cool varianta 2015 a GFlex-ului! Ce nu-mi place la el e bateria redusa, care va fi "mancata" de display-ul full hd, chiar redus la 5,5 inch. In rest e frumos, mai ales varianta pe rosu. Ca posesor de Flex prima varianta regret numai ca s-a redus dimensiunea ecranului, 6 inch era perfect pt mine.

Trimis de pe al meu GT-N8000 folosind Tapatalk

Nu am G3/G2 sau M8. Am 8X. Planuiam sa-mi cumpăr unul în vitorul apropiat :)

Dimensiunea ecranului e perfecta, și eu unul chiar nu am nevoie de QHD. Ce aplicații sunt bine optimizate pentru o asa rezoluție? (darămite jocurile).

Abia aștept să apară la noi în RO! Dacă e iarăși beta testing pentru LG am să fiu dezamăgit și probabil o să cumpăr acel Asus din moment ce majoritatea electronicelor pe care le dețin sunt de la ei. (no problem so far).

Vedem mâine (chiar poimâine) ce ne aduce high tech computers!

G3 are baterie de 3Ah la un ecran QHD de 5.5" și stă destul de bine la capitolul baterie. Crezi că va fi așa rău la rezoluție FHD. Îți zic de acum ca noul G Flex va sta foarte bine la acest capitol.

Nu zic ca va fi jale, insa pe mine nu ma incanta fhd sau qhd la un ecran de pana in 6 inch, ci vreau autonomie beton, iar asta o primesc de la un ecran hd al primei generatii de Flex. Eu asta imi doresc, restul e can-can.

Trimis de pe al meu GT-N8000 folosind Tapatalk

Parerea mea este ca la toamna - iarna o sa fie ok la pret. Am pus ochii pe Sony z2 de cand au aparut "scapari " pe internet  acum  l-am luat la jumate din pretul de lansare

Asteptarea da roade !

Edited by Vali Condoros

4gb ram într-un telefon?

Daaaaaaaaaaaaaaaamn.

Îs curios când ajunge în teste la mobilissimo, as vrea sa vad un review ca lumea la așa pc, uhm, scz, telefon.

Eu zic că G Flex 2 va fi uitat peste 2 luni. Maxim. E un produs de show off, cam atât.

Edited by Tyler Durden