Jump to content
IOzsy Fulop

Android Lollipop,cand un update pentru Allview

Recommended Posts

Da' ce miscare desteapta, sa scoti update-uri pentru telefoanele mainstream, si pentru flagship-uri nu.... 

Sigur asa iti fidelizezi clientii.

Ma mir cum de Samsung nu s-a gandit la asa ceva, sa scoata Lollipop pentru Young, dar sa lase S5 si S4 cu JB. Era de succes.

Eu zic ca Allview a crescut foarte mult si se misca foarte bine pe piata si chiar peste hotare. Bravoo Allview !!!

E membru de 2 zile și în toate cele 3 posturi ale sale numa o lăudat produsele olviu..

Ori e un fan înfocat al firmei ori om plătit de NASA ca sa le facă publicitate..

E un telefon ok daca ii instalezi un rom curat fara chinezisne. Ai update-uri saptamanale si ca performanta e un pic mai sus ca lg g4 in antutu. Duce orice joc/aplicatie. Eu am varianta cu 3gb de ram. Are suport pe xda, cm 13.1 stabil si multe alte rom-uri stabile.

Sent from my Mi4c using Tapatalk.

Salut!

In vara anului 2015 mi-am achizitionat un telefon Allview P7 Xtreme cu versiunea Android-ului de 4.2.2. De atunci am vazut ca au aparut foarte multe update-uri dar numai pentru acest telefon nu pot gasi si eu un update la Lollipop. Credeti ca va iesi vreun update pentru acesta la Lollipop

Edited by Mihai Cristian

Nu mai sariti pe membrii noi, ii speriem. Nu e cazul sa discutam totusi, asa-i? Sa ne oprim aici.

:welcome:

Mihai, din pacate nu stim exact, dar incercam sa aflam. Tot din pacate, telefoanele rebrandate nu beneficiaza de suport decat daca producatorul original o va face. Cautam si vedem daca gasim ceva :)

In cel mai rau caz, XDA e ultima solutie cu un ROM custom, de obicei Gionee este producatorul real al lui Allview.