Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Piticii lui Mos Craciun au lucrat tot anul sa impacheteze cadourile, depozitul lui Mos Craciun a fost invadat si are nevoie de ajutorul tau sa salveze cat mai multe cadouri. Evita bombele si apasa cat poti de repede pe cadouri pentru a ajunge la copii.

Fi in top-ul clasamentului cu cele mai multe cadouri salvate.

Sters link-uri.

post-13953-0-97098400-1417945783_thumb.png

post-13953-0-60715000-1417945789_thumb.png

Edited by Deio
Reclama, fara suport adecvat

Guest Deio

E facuta de el, are email-ul lui la contact. Daca ii dau ban si sterg topicul pentru reclama, zice ca sunt rau si tiran.

De ce nu sunteti cinstiti de la inceput si spuneti ca vreti sa va promovati pe forumul nostru? Poate v-am lasa sa o faceti.

Incepeti un topic prin care sa spuneti: "Buna ziua, ma numesc Cutarescu, sunt programator amator, am creat o aplicatie sau joc si as dori sa o promovez pe forumul vostru. E gratis si alte cele"

E asa greu?

Sa ma consult si cu Innoxius, sa vedem ce zice, dar de data asta eu sunt politistul rau acum si ma manca palmele sa iau masuri

Stiu ca e off, dar cand o sa fac si eu prima aplicatie si o sa o postez aici, o sa-mi dati ban?😂😂😂😂

Guest Deio

Se va inchide. OP nu binevoieste sa spuna nici o vorba. Ii mai dau o sansa inainte de ban.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use