Jump to content
Innoxius

Discutii despre DigiCare

Recommended Posts

Digi Helper , ajuta-ma : am un SIM de date , pt 3 G impreuna cu modem USB 3G  , primit la oferta de acum cativa ani . De cateva zile , net-ul merge f greu , am viteze de 0,... MB . Ce ar trebui sa fac ? Nu am depus nici o sesizare in DigiCare , nu stiu cum ar trebui procedat .

Edited by sarbul

Nu cumva ai consumat datele incluse pe luna in curs? Stiu ca dupa 5 GB sau ceva de genul, ti se reduce viteza la aprox. 0. Nu ca ar fi stralucita viteza initiala, dar dupa ce consumi datele incluse, e deja moarte clinica.

Sent from my MI 5 Pro using Tapatalk

Initial m-am gandit si eu la posibilitatea asta dar nu , nu am consumat traficul avand in vedere ca folosesc relativ rar acest modem USB .

Ma gandesc ca se pot face verificari punctuale ( chiar pt SIM-ul meu ) si DigiHelper ma poate ajuta .

Ar fi plin doar de intrebari de genul: cand ne vin telefoanele comandate acum doi ani?

Sent from my YOGA+Tablet+2-1050L using Tapatalk

Informativ: 

Se vor putea face de azi si modificari de pachete (upgrade), din contul Digi Care, pentru serviciile:

- internet

- cablu digital -> toate pachetele de la HBO (HBO si MaxPack) + SuperOne + Digi Film

- satelit -> extra si toate pachetele de la HBO (HBO si MaxPack) + SuperOne + Digi Film