Clicky

Jump to content
rolyyy

Sfat achizitie smartphone buget ~ 2200 lei

Recommended Posts

La cum face analfabetul ala reviewri de 5 minute , nu. Cei de la telefonultau sunt din Ploiesti , au firma intr-un apartament de bloc(parca la parter) si ofera garantie la un service de cartier. Telefoanele sunt aduse pe cai dubioase din mai multe tari . Stiu mai multe dar nu cred ca-i de discutat aici. In concluzie , firma nu e serioasa , comentariile sunt adaugate de ei.

La cum face analfabetul ala reviewri de 5 minute , nu. Cei de la telefonultau sunt din Ploiesti , au firma intr-un apartament de bloc(parca la parter) si ofera garantie la un service de cartier. Telefoanele sunt aduse pe cai dubioase din mai multe tari . Stiu mai multe dar nu cred ca-i de discutat aici. In concluzie , firma nu e serioasa , comentariile sunt adaugate de ei.

Un fel de quickmobile

Sent from my LG G3-D855 using Tapatalk

In primul rand nu o sa cumpar vreodata Lg pana fac un telefon sa aiba functia asta. Adica e asa de varza incat si semnalul variaza in functie cum tii mana

Ești sigur sau vorbești din auzite?

Oare de ce eu nu am avut probleme de astea cu 4 modele diferite de LG?

Sent from my LG G3

De exemplu as prefera quad core de 2.3ghz si 3 gb ram fata de 2.5 ghz si 2gb ram

Ok pentru altii care nu le plac samsung no problem exista nexus ; depinde daca e fan stock android

Înainte de a posta, este bine să te informezi.....

Exista G3 și cu 3gb de RAM. Al meu este de 2gb de ram și merge brici ;)

Dă-mi un motiv pt a cumpăra din nou Samsung.....asta ca și fost posesor de Note 2....

Sent from my LG G3

leonard(ce nume ciudat , imi aduce aminte de Garsoniera :) ) , macar oamenii astia au varsta legala de a lucra pentru LG , asa ca mai bine nu-ti dai cu parerea pe internet...ti-am raspuns eu la niste intrebari , dar continui sa lauzi LagWiz-ul si sa-l si recomanzi p-aici.

Vezi ca ori 512 mb de ram de pe Trend , ori 1 gb ram de pe s3 mini , e tot p-acolo.

Edited by Scootch98

Dar tu lucrezi la Samsung?

Stai asa, ești minor. Unul neinformat și cu gura mare. E plina tara...

Omu' candrei te simti bine daca dai replici si vrei sa jignesti pe altii? Vezi-ti acolo de treaba \ ti-am facut si dedicatii: Omu candrei\un dealer de pe eBay\face trafic de influenta cu ponei\ la mia de lei?\vrei?

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

Terms of Use