Clicky

Jump to content
son1k

Jocuri Android de neratat!

Recommended Posts

Se referea ca acest topic a fost deschis pt discutii despre NFS.Daca vrei sa vorbesti despre FIFA 13 deschide un topic dedicat.

Jocul este cu mult peste Asphalt 7,

+ controlul masini este foarte bun,muzica de fundal,grafica

- pretul mult mai mare ca la Asphalt 7

De ce nu pot sa fac screenshot in timpul jocului?

E intradevar mai bun ca Asphalt 7 dar nu imi place controlul , la Asphalt era mai precis cel cu stanga dreapta pe ecran (modul D pad).

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

Guest Deio

Asta e "mother of all Tower Defense games". Pentru ca introduce un nou aspect in 3D, vizualizare izometrica 3D, este extraordinar.

Sunt beta tester la GianormousGames LLC si am avut acces la versiuni pre-beta. Acum a aparut si pe PlayStore, se poate descarca.

Atentie, inca e beta, deci update-uri frecvente.

Edit: Jocul este gratis, a aparut versiunea finala.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gianormousgames.tr3

unnamed.jpg

Munca unui postas nu este deloc usoara. Trebuie sa fii capabil sa te orientezi, sa gandesti rapid si sa iei intotdeauna cea mai buna decizie. Crezi ca ai calitatile necesare pentru a deveni un postas profesionist?

"Mailman crisis" este un joc de gandire in care, luand rolul unui postas trebuie sa livrezi scrisorile intr-un timp cat mai bun. Desi premisa de plecare este simpla, totul reducandu-se la gasirea celei mai bune rute, pe parcus lucrurile devin tot mai dificile datorita aparitiei clientilor speciali, a drumurilor cu probleme, a powerup-urilor si nu numai.

CARACTERISTICI:

- 72 de nivele antrenante

- 3 capitole fiecare adaugand elemente noi jocului.

- Design si sunete amuzante

- Posibilitatea de reglare a detaliilor pentru telefoane mai vechi.

20121105_023953.png

20121105_024617.png

MARKET LINK:

https://play.google....s.mailmancrisis

L.am instalat si eu acum si am jucat cateva nivele. Este in nota seriei, dar aduce un suflu proaspat, de bun augur. M.a prins!

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 2

Pe Android si pe IOS se poate debloca nivelul Path of the Jedi, fara sa-l cumperi. Trebuie sa termini primele doua planete cu 3 stele la fiecare nivel. Nu stiu daca e valabil si pentru WP8. Nu mi-a placut niciun Angry Birds pana acum, dar asta cu Star Wars chiar e bestial ^_^ I'm addicted !

Acest joc l-a descoperit un coleg de-al meu si m-a prins si pe mine. Jocul se bazeaza pe ideea: absoarbe sau vei fi absorbit. Esti un fel de amiba, care trebuie sa aboarba tot ce poate din jurul ei. Ce imi place foarte mult e ca iti induce o stare de relaxare totala, mai ales din cauza soundtrack-ului bine ales. Cel mai bine e sa-l jucati cu o pereche de casti conectate la smartphone sau tableta. Bestial joc! :)

Exista si o versiune demo, ce contine 10 nivele. :D

Download: http://goo.gl/1lvhU

Gameplay: