Clicky

Jump to content
son1k

Jocuri Android de neratat!

Recommended Posts

Guest Deio

Are inApps. Dar l-am luat si eu, la 3.5 lei e oarecum bun pret. Desi atentie ca intra in gama "freemium". Nu stiu cum se comporta in timp, daca trebuie sa dai bani sa treci mai departe.

Habar n-am , la 3.5 lei...am inteles ca e ok jocul , c-ar fi skillurile scumpe. Sebi , refund-ul e dreptul meu si n-am abuzat niciodata de el , ce-am facut atunci a fost de experiment si oricum am pierdut apk-ul.

Off:S-a descarcat 25% ...imi urasc netul. N-are rost sa investesc 2500-3000 lei intr-un PC , am mai avut PC-ul vechi, cu viteza asta + componente vechi in pc abia se incarca site-ul google.

(Cărora).

Eu în ciclul primar am descoperit, fără ghilimele, cartea de gramatică.

Back on topic.

Fain joc!

Q: Is this beef?

A: Of horse!

Desigur domnule profesor, doar ca la mine au trecut cam multi ani de la ciclul primar,asa ca pot fi scuzabil pentru cate o greșeală. Chestia cu ghilimelele am facut-o intenționat deoarece mi s-a părut ciudat cum suna "am descoperit jocul". Îmi cer scuze pentru greșelile de ortografie...dar fără supărare @DTTR,sunt singurul de pe aici care mai greșește? De ce, pe la alții prin ograda nu te uiți?

Subscriu. Toți greșim.

Ca să răspund totuși la întrebare... Când ceva mă zgârie grav pe "retină" reacționez. Când e ceva pardonabil, ignor.

Scuzabil poate fi un gest. Un om poate fi scuzat.

Încercăm să scuzăm, dar persistența... Ne împiedică.

#grammarnazi

Q: Is this beef?

A: Of horse!

Desigur domnule profesor, doar ca la mine au trecut cam multi ani de la ciclul primar,asa ca pot fi scuzabil pentru cate o greșeală. Chestia cu ghilimelele am facut-o intenționat deoarece mi s-a părut ciudat cum suna "am descoperit jocul". Îmi cer scuze pentru greșelile de ortografie...dar fără supărare @DTTR,sunt singurul de pe aici care mai greșește? De ce, pe la alții prin ograda nu te uiți?

Greseala de ortografie? In Gramatica Academiei Romane aceasta e mentionata ca fiind o greseala de exprimare. Din cate stiu e trecuta si in DOOM. Vezi ca dai din pacat in pacat. Totusi, avem rabdare.

Sent from my Moto G using Tapatalk

Guest Deio

A aparut Dead Effect 2, asa cum am zis. Atentie ca va pune telefonul sau tableta pe butuci cu ce grafica are :)) Pe Note 4 nu merge cu toate detaliile, am redus Bloom si pastrat restul la maxim.

Cred ca doar Tegra X1 si Adreno 430 sunt in stare sa faca fata. 

Care aveti S6 Edge Plus, incercati pe Exynos sa vedem daca face fata.